The Life Skillz® w skrócie:

KONKRETNA,
SPRAWDZONA
WIEDZA

MOŻLIWOŚĆ
TRENOWANIA
W ZAUFANYM 
ŚRODOWISKU

WSPARCIE
GRUPY LUDZI
O PODOBNYCH
ZAINTERESOWANIACH

WIELOWYMIAROWY
ROZWÓJ
I WYBITNI
NAUCZYCIELE

SOLIDNY
KOP MOTYWACJI
DO UTRZYMANIA
KONSEKWENCJI

The Life Skillz®

The Life Skillz® to wielowymiarowa inicjatywa mająca przybliżyć Ci rozwój osobisty.

Od pierwszego kontaktu z rozwojem osobistym zauważyłem, że uczę się rzeczy, które są podstawą szczęśliwego funkcjonowania. Tak naprawdę uczyłem się podstaw: jak wyznaczać sobie cele, jak planować, jak zarządzać sobą w czasie. Niby nic trudnego, a jednak wcześniej robiłem to po omacku, co przekładało się na średnie efekty...
Uczyłem się jak pracować ze swoimi emocjami, jak zmieniać nawyki i przekonania. Kolejna czarna magia. Z każdą godziną poświęconą na swój rozwój dowiadywałem się, że żyłem na autopilocie, całkowicie pozbawiony narzędzi do pracy z umysłem.

Zastanawiałem się:
„CZEMU TEGO, K***A, NIE UCZĄ W SZKOŁACH!?”

Zwiększona świadomość rodzi odpowiedzialność za swoje życie. Pojawia się w Tobie chęć, by osiągać więcej, by być WIĘCEJ! Dlaczego? Bo zdajesz sobie sprawę, że możesz!
Sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego w szkole nie uczą Cię bycia wyjątkowym, unikalnym, dlaczego nie pokazują Ci jak opierać swoje cele na swoich wrodzonych talentach!? Dlaczego nikt nie wzmacnia Twojej pewności siebie tylko karzą Cię za każde wychylenie głowy ponad tłum…

Już po pierwszym szkoleniu wiedziałem, że chcę to zmienić!
Że będę przekazywać dalej wszystko czego się nauczyłem!

WIEDZA

Masz możliwość regularnych, 4-godzinnych spotkań, raz w miesiącu.

W trakcie spotkań dostaniesz ogromną dawkę wiedzy przekazaną w formie SZKOLENIA z bardzo wysoką energią.

Szkolenia będą z zakresu kompetencji życiowych – kluczowych do wyjątkowego, szczęśliwego życia – takich jak:
wyznaczanie celów i planowanie, poznanie swoich wartości, samoakceptacja, pewność siebie, zarządzanie swoimi emocjami, panowanie nad stresem, zmiana swoich przekonań i nawyków, wprowadzanie udoskonaleń do swojego życia, zadbanie o swoje zdrowie, wysoki poziom energii, zadbane finanse, radzenie sobie z wewnętrznym krytykiem, motywowanie siebie i innych, efektywna komunikacja… Mamy w czym wybierać!


ZAPISZ SIĘ TERAZ!

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

 

 

 

 

 

 

 

PRAKTYKA

Pewnie doskonale wiesz, że najwięcej się uczysz, kiedy dostaniesz wiedzę przedstawioną w ciekawy sposób, a do tego masz możliwość natychmiastowego przećwiczenia.
Dlatego The Life Skillz® to także WARSZTATY.

Warsztaty zakładają pracę indywidualną, w parach, grupach.

Otrzymasz wiele narzędzi z zakresu psychologii, coachingu, treningu mentalnego, pracy z ciałem i głosem i innych, które przetestujesz na miejscu, w zaufanym środowisku.

KLUB

Przynależąc do KLUBU ROZWOJU – The Life Skillz® automatycznie dostajesz i tworzysz środowisko osób, które również chcą się rozwijać, które chcą od życia więcej, które również patrzą na życie trochę inaczej niż statystyczni obywatele.

Klub to społeczność - przyjaciele, którzy zawsze będą dla siebie wsparciem. Wsparciem, które będziesz otrzymywać, ale również będziesz dawać innym.
W myśl pięknej zasady: „Jeden za wszystkich – wszyscy za jednego”. Jeśli tego nie czujesz – to nie jest miejsce dla Ciebie.

Aby usprawnić proces poznawania się, każde spotkanie będzie zawierało element integracji, poznawania innych. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą – spokojnie – zrobimy to za Ciebie. Jeśli jesteś osobą otwartą na innych – odnajdziesz się doskonale.

Kontakt z klubowiczami utrzymasz przede wszystkim dzięki spotkaniom na żywo oraz w grupie facebookowej, chociaż jak pokazuje mi doświadczenie, także dzięki Waszym prywatnym spotkaniom pomiędzy oficjalnymi spotkaniami TLS®.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

GOŚCIE

Wiele spotkań Klubu Rozwoju The Life Skillz® to także wyjątkowi goście – specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki ostatnim 15 miesiącom poświęconym na podróże po całej Polsce i szkolenia w różnych miejscach z różnymi osobami, mam dostęp do trenerów mentalnych, coachów, szkoleniowców, przedsiębiorców i mówców światowej klasy.

Będą oni częstymi gośćmi naszych spotkań i pokażą Ci prawdziwie WIELOWYMIAROWY ROZWÓJ.

PO-PROCES

Bardzo ważnym i unikalnym elementem będzie po-proces, czyli:

  • zadania, które będziesz mieć do wykonania pomiędzy spotkaniami,
  • stały kontakt w przeznaczonej do tego grupie,
  • „Grupy Operacyjne”.

Te i kilka innych pomysłów sprawią, że utrzymasz konsekwencję między spotkaniami i będziesz regularnie pracować NAD SOBĄ i DLA SIEBIE.

ZAPISZ SIĘ TERAZ!

JAKI JEST TEMAT KOLEJNEGO SPOTKANIA
I KIEDY SIĘ ODBYWA?

I ZOSTAŃ LIDEREM SWOJEGO ŻYCIA!