"NAWET NAJDALSZA PODRÓŻ...

... zaczyna się od pierwszego kroku
 – Lao-tzu

POZNAJ MOICH BOHATERÓW!

Ponoć najtrudniejszy jest pierwszy krok - czy aby zawsze? Sądzę, że każdego na to stać, ale tylko ci najlepsi zdobędą się na to, by wykonać ten drugi, a potem trzeci i czwarty krok, i tysiąc kolejnych.

Chciałbym przedstawić Wam kilku moich bohaterów którzy wykonali nie tylko tysiące kroków, ale nadal maszerują w równym tempie przed siebie!

Aby osiągnąć te wyniki po prostu słuchali moich rad i nie poddali się w trakcie.

Trening mentalny
Trening
Dieta
DŁUGOTRWAŁE EFEKTY

Łukasz

Łukasz

Dawid

Dawid

Tomek

Tomek

Przemek

Przemek

Ewelina

Przedstawicielka Handlowa

Współpracę należy podzielić na trzy obszary. Pierwszy z nich to trening, w którym zawarłabym wiedzę z zakresu fizjologii, anatomii czyli niezbędną wiedzę o funkcjonowaniu ludzkiego ciała w oparciu o metabolizm, ale także sam plan treningu, jego poszczególne etapy oraz rodzaje ćwiczeń. W tym obszarze Kamil porusza się doskonale i zna zależności oraz mechanizmy, które nimi kierują. Nie brakuje mu kreatywności, która powoduje, że treningi są interesujące. Kolejny obszar to wiedza z zakresu znajomości składników odżywczych, sposobu dobierania oraz układania diety dopasowanej do indywidulanych potrzeb klienta. Ten obszar, również nie jest dla Kamila tajemnicą, świetnie sobie radzi i ciągle doskonali wiedzę w tym zakresie. Ostatni, trzeci, to kontakt z klientem. Stosując techniki z zakresu motywacji, coachingu personalnego oraz NLP doskonale sobie radzi w relacjach, co procentuje w postaci nienagannej opinii wśród ludzi, którzy odbierają Kamila jako osobę komunikatywną, otwartą z poczuciem humoru. Myślę, że Kamil jest świadomy swojej wartości, swoich umiejętności, a jednak pozostaje skromny i stale doskonali swoją wiedzę z zakresu potrzebnego podczas treningów. Starasz się spełniać oczekiwania klientów oraz potrafisz pójść na kompromis, jednocześnie jest zaangażowany we współpracę, co jest konieczne aby osiągać zamierzone efekty. Jednym słowem – PROFESJONALISTA.

Mariola i Tomek Michalscy

Havana - Studio masażu

Na początku naszych spotkań treningi były dla nas bardzo ciężkie, lecz z biegiem czasu dzięki współpracy z Kamilem nabraliśmy kondycji i formy, przez co treningi stały się mniej męczące. Bezpośrednio po treningu czujemy się pełni energii! Polecamy każdemu treningi personalne z Kamilem, gdyż ćwiczy się pod okiem profesjonalisty, który pomaga nam w osiągnięciu założonych celów. 

Olga

Nauczycielka

Już po pierwszych treningach odczułam pozytywne skutki powrotu do lepszej formy. Po kolejnych tygodniach regularnych treningów doszło do tego lepsze samopoczucie, lepsza kondycja i poprawa sprawności i wydolności organizmu. Dzięki ćwiczeniom na mięśnie pleców mniej się garbię 🙂 Ćwiczenia są urozmaicone, i mam pewność, że są prawidłowo dobrane, a przede wszystkim skuteczne, bo okrutnik czuwa, abym nie popełniała błędów. Trening z dręczycielem to nie tylko wysiłek fizyczny ale doskonała okazja do poszerzania swojej wiedzy o tym jak się żywić! Polecam!

PEŁNE
zdrowie

DOSKONAŁE
samopoczucie

WIELKA
energia

Uncle Sam1

DOŁĄCZ
DO NAJLEPSZYCH

Skontaktuj się ze mną już dziś i poznaj szczegóły ścieżki która doprowadzi Cię do
TWOJEGO CELU!