COKOLWIEK ROBISZ, RÓB TO Z SERCEM

To mój klucz do zmiany nawyków, dyscypliny oraz pełni szczęścia!

TRENER PERSONALNY

Przygodę z siłownią rozpocząłem jako chłopak ze sporą nadwagą, który nigdy nie był typem sportowca, no chyba, że liczyć bieganie na boisku w grze Fifa na PlayStation...

Pewnego dnia postanowiłem to po prostu zmienić. Zacząłem trenować na siłowni, później także boks, karate, koszykówkę, crossfit oraz krav magę.

Choć często poszukujemy uproszczeń i metod dobrych na wszystko, zmiana sylwetki to proces bardzo osobisty. Trenując ze mną, nie dostaniesz złotej rady. Możesz za to liczyć na indywidualne podejście – ponieważ jesteś jedyny w swoim rodzaju i masz wyjątkowe ciało, o które trzeba zadbać w równie wyjątkowy sposób. Zapewnię Ci mój mentoring, także duchowy, i będę Cię wspierał na każdym etapie Twojej metamorfozy.

GOTOWY DO ZMIAN?

WYSTARCZY JEDNO KLIKNIĘCIE!

Jeśli tylko chcesz, pomogę Ci dokonać zmian fizycznych oraz mentalnych.

KLIKNIJ I ZOBACZ CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI MNIE!

 

 

GOTOWY DO ZMIAN?

WYSTARCZY JEDNO KLIKNIĘCIE!

Jeśli tylko chcesz, pomogę Ci dokonać zmian fizycznych oraz mentalnych.

KLIKNIJ I ZOBACZ CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI MNIE!

 

 

TRENER MENTALNY

Kiedy zacząłem pracować z ludźmi w roli trenera personalnego, zauważyłem, że ogromna liczba osób poszukuje na treningach czegoś więcej, niż tylko porad jak wykonywać ćwiczenia i co jeść.

Chcąc zwiększyć swoje kompetencje tak, aby pomagać ludziom także w sferze psychiki i mentalności, zacząłem odkrywać rozwój osobisty. Tak długo jeździłem po przeróżnych szkoleniach, aż wylądowałem na Uniwersytecie Śląskim, gdzie ukończyłem studia na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching.

Chcąc pomagać ludziom w sposób pewny, sprawdzony i przede wszystkim skuteczny, zostałem certyfikowanym coachem oraz trenerem.

Obecnie, oprócz treningów personalnych prowadzę także coaching i treningi mentalne 1 na 1, szkolenia oraz power speeche.

MOJA PRACA W LICZBACH

lat doświadczenia

zadowolonych klientów

godzin

pracy szkoleniowca

godzin

w roli trenera

Piotr Maksis

Psychiatra

          Przygodę z treningami siłowymi rozpocząłem w kwietniu 2014 roku i zacząłem według mnie w najlepszy możliwy sposób czyli od  razu współpracowałem z Kamilem.

       

          Sądzę, że gdyby nie jego fachowa pomoc, dawno temu, po kilku dniach, zaprzestałbym trenowania, jak to miało miejsce wielokrotnie w przeszłości. Współpraca z Kamilem zaprowadziła mnie następnie do Akademii BME i był to kolejny przełom w treningach. Kameralna atmosfera, duch pracy zespołowej, były dla mnie kolejną motywacją do dalszej pracy.

Mariola i Tomek Michalscy

Havana - Studio masażu

Na początku naszych spotkań treningi były dla nas bardzo ciężkie, lecz z biegiem czasu dzięki współpracy z Kamilem nabraliśmy kondycji i formy, przez co treningi stały się mniej męczące. Bezpośrednio po treningu czujemy się pełni energii! Polecamy każdemu treningi personalne z Kamilem, gdyż ćwiczy się pod okiem profesjonalisty, który pomaga nam w osiągnięciu założonych celów. 

Michał Majer

Web-developer

W pracy za biurkiem człowiek nawet nie zauważa, kiedy fotel zaczyna robić się "ciasny":) W takich chwilach potrzeba sporo samozaparcia ale i kogoś kto pokaże oraz pomoże w pracy nad sobą by nie tracić czasu na siłowni ani krzywdy sobie nie zrobić! Od tego jest Kamil i jak na razie nie wyobrażam sobie treningu bez jego pomocy!

KamilLizurej_006res2

TY RÓWNIEŻ
MOŻESZ MI ZAUFAĆ

Jako trener osobisty z przyjemnością poprowadzę Cię przez proces zmiany Twojego życia, sylwetki oraz nawyków żywieniowych.

Pokażę Ci, jak mądrze jeść i ćwiczyć, aby być pięknym wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu będziesz chłonął z życia garściami i poczujesz się, jakbyś dostał drugą szansę na wymarzone, szczęśliwe życie!