COKOLWIEK ROBISZ, RÓB TO Z SERCEM

To mój klucz do zmiany nawyków, dyscypliny oraz pełni szczęścia!

GOTOWY DO ZMIAN?

WYSTARCZY JEDNO KLIKNIĘCIE!

Jeśli tylko chcesz, pomogę Ci dokonać zmian fizycznych oraz mentalnych.

KLIKNIJ I ZOBACZ CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI MNIE!

 

 

TRENER MENTALNY

Kiedy zacząłem pracować z ludźmi w roli trenera personalnego, zauważyłem, że ogromna liczba osób poszukuje na treningach czegoś więcej, niż tylko porad jak wykonywać ćwiczenia i co jeść.

Chcąc zwiększyć swoje kompetencje tak, aby pomagać ludziom także w sferze psychiki i mentalności, zacząłem odkrywać rozwój osobisty. Tak długo jeździłem po przeróżnych szkoleniach, aż wylądowałem na Uniwersytecie Śląskim, gdzie ukończyłem studia na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching.

Chcąc pomagać ludziom w sposób pewny, sprawdzony i przede wszystkim skuteczny, zostałem certyfikowanym coachem oraz trenerem.

Obecnie, oprócz treningów personalnych prowadzę także coaching i treningi mentalne 1 na 1, szkolenia oraz power speeche.

jedrzej spychal

Jędrzej Spychał

Trener Mentalny

Kamil jest jednym z najlepszych szkoleniowców na jakich w życiu natrafiłem. Swoją szeroką wiedzę potrafi przekazać w bardzo przyjazny, prosty, zabawny, zrozumiały i interesujący sposób. Kamil inspiruje mnie na każdym kroku i jestem niezwykle wdzięczny, że mogłem się od niego uczyć. Każdemu polecam spotkanie z tym człowiekiem!

agnieszka janicka-maj

Agnieszka Janicka-Maj

Trenerka Mentalna, Przedsiębiorczyni

Z serca polecam Kamila! To opanowany, kompetentny, stanowczy i rzeczowy trener, znakomity obserwator! Odbyłam z Kamilem kilka spotkań w ramach Akademii Trenerów Mentalnych. Sesje te radykalnie zmieniły moje spojrzenie na sprawy, które wydawały się bardzo trudne do rozwiązania. Kamil dodał mi odwagi, wskazał kierunki i krok po kroku  pokazał jak wprowadzić najważniejszą ze zmian- zmianę Siebie. Pod wpływem wskazówek Kamila podjęłam działania , które zaledwie po kilku tygodniach dają bardzo istotne, zauważalne rezultaty. Kamil jest szczery, życzliwy i patrzy sercem. Już po kilku minutach sesji potrafi wychwycić obszary, które natychmiast kwalifikują  się do zmiany. Pracując z Kamilem zdobyłam bardzo konkretne narzędzia, ciągle wracam do moich notatek z sesji, działam z wiarą. Poznaj Kamila, zrób to dla Siebie.

monika gosciminska

Monika Gościmińska

Przedsiębiorczyni

Kamila poznałam na Akademii Trenerów Mentalnych. Swoją energią, elokwencją i niebywałą wiedzą wniósł w ten projekt coś co można określić jednym słowem : bezcenne.

Wielki człowiek z jeszcze wielkim sercem. Przy tym niezwykle wrażliwy i otwarty na drugiego człowieka. Trener Mentalny, szkoleniowiec, wykładowca.

Na swojej drodze każdego napotkanego człowieka spotykamy po coś. Mnie poznanie Kamila dało wielkie poczucie dystansu do siebie, do innych.

Robisz dobrą robotę ! Polecam Twoją osobę z wielkim przekonaniem, z serca. Każdemu komu rozwój osobisty bliski, każdemu kto myśli coś zmienić w swoim życiu.

Lila Golik

Lila Golik

Trenerka Mentalna

Każdemu kto poszukuje balansu w swoim życiu szczerze mogę polecić Kamila. Jak mało kto potrafi przeniknąć swojego klienta.

Ma niesamowitą umiejętność wzbudzenia w człowieku wytrwałości, odwagi, koncentracji i napędu który tak bardzo jest nam potrzebny w życiu.

Kamil ma w sobie olbrzymią empatię, oddanie i zrozumienie co bez wątpliwości pozwoli wznieść twoją świadomość a tym samym osiągnąć stan spokoju, radości a co za tym idzie sukcesu w życiu zawodowym, w sporcie czy w związkach.

Miałam okazję dobrze poznać Kamila i zobaczyć, jakim jest zapalczywym poszukiwaczem prawdy i wiedzy na temat istoty człowieka przez co skutecznie podnosi swoją wartość jako trener mentalny.

Gorąco polecam!

KamilLizurej_006res2

TY RÓWNIEŻ
MOŻESZ MI ZAUFAĆ

Jako trener osobisty z przyjemnością poprowadzę Cię przez proces zmiany Twojego życia, sylwetki oraz nawyków żywieniowych.

Pokażę Ci, jak mądrze jeść i ćwiczyć, aby być pięknym wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu będziesz chłonął z życia garściami i poczujesz się, jakbyś dostał drugą szansę na wymarzone, szczęśliwe życie!