To słowa jednego z Uczestników jednego z tych szkoleń, po których masz zostać dobrze zarabiającym coachem i trenerem. 

Jemu i 2 dziewczynom się udało. 

24 osoby przepadły praktycznie bez śladu. 

Gdy rozmawiam z częścią z nich słyszę tylko smutek, zwątpienie i pocieszanie się, że “chociaż prywatnie jest lepiej”. 

W tym materiale odpowiadam dlaczego.

 
 

CO SPRAWIA, ŻE TYLKO KILKA % COACHÓW, TRENERÓW, SZKOLENIOWCÓW I MÓWCÓW ZARABIA WYSTARCZAJĄCO, ABY ŻYĆ TYLKO Z TEJ PRACY?

Niektórzy robią sobie racjonalizacje, że to brak dyscypliny, czasu, wytrwałości albo jakieś inne prywatne zawirowania, które odciągnęły ich od tej ścieżki kariery. 

Ale czy to prawda?

W tym materiale pokazuję 5 różnic jakie są pomiędzy trenerami, którzy zarabiają, a tymi, którzy jedynie od czasu do czasu dorabiają – o ile w ogóle. 

Jeśli znasz jakiegoś coacha / trenera mentalnego lub personalnego / szkoleniowca / doradcę / konsultanta / mówcę albo eksperta w innej dziedzinie – podeślij proszę linka do tego materiału. 

Jestem przekonany, że sporo osób może skorzystać z tej wiedzy, nie tylko z branży rozwoju osobistego. 

 

KONFERENCJA I KONKURS

Konferencja i konkurs, o których mówię w nagraniu już się odbyły.

 

Tymczasem zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą kursu Droga Ekpserta:

 
0 0 votes
Article Rating

Recommended Posts

Subscribe
Powiadom o
guest
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Margaret
1 rok temu

Moja praca jest moją pasją fascynującym procesem. Codziennie na koniec dnia jestem dumna z rezultatów mojej pracy cieszy mnie radość każdej klientki której problem rozwiązałam lub spełniłam jej marzenie dzięki czemu ona czuje się pewniejsza siebie piekniejsza. I choć mi i klientka moja praca i rezultat daje wiele radości pod wzgledem finansowym wyglada to juz troche inaczej. Od kilku miesięcy rozwijam powoli druga firmę Celtic Dress Design. Związane są z tym duze dla mnie nakłady finansowe. Jest to dla mnie inwestycja plan na kolejne 5- 10 lat. Juz jeden twoj komentarz w LSK pod moim komentarzem jakis czas temu sprawił,… Czytaj więcej »

Kamila
Kamila
1 rok temu
Reply to  Margaret

Witam Cię mentorze!
Dlaczego ja powinnam wygrać główną nagrodę? Bo szczytem marzeń jest dla mnie te 10 godzin pracy z Tobą. Bo uwielbiam Ciebie i to czym się zajmujesz od lat i to, że jesteś w ty niesamowicie prawdziwy i uczyć się od Ciebie to niesamowity przywilej. Bo wirus-świrus pokrzyżował mi plany w pokazaniu Tobie jakie posiadam umiejętności w organizacji eventów i wiem, że to jest moja droga tylko… boję się 😜bo nawet jak nie wygram, to zawsze będę Cię promować, mówić ludziom o tym jak z pasją podchodzisz do każdego człowieka 💪💪💪🚀

Jowita
Jowita
1 rok temu

Jak to dlaczego ja? Bo jestem Bosko nieidealna 😉 A tak poważnie, to właśnie jestem na wypowiedzeniu w korpo. We wrześniu, po 22 latach, w końcu żegnam się z kieratem i będę mogła całą swoją energię przekierować na działania coachingowo-mentoringowe. Niestety do tej pory, przez ostatnie 5 lat działałam na czuja i bardziej traktowałam to jako hobby, niż pracę. Wpadłam w zamknięte koło: praca na etat mnie angażowała czasowo, nie było czasu na swój biznes, to powodowało, że nie było z tego kasy, więc etat mnie utrzymywał :/ Dziś teoretycznie ludzie już mnie trochę kojarzą, ale… Kiedy byłam na babskiej… Czytaj więcej »

Marta
Marta
1 rok temu

Nie we wszystkich szkoleniach można wziąć udział nieodpłatnie, dlatego startuje w możliwości wygrania Twojego szkolenia.
Czemu miałabym wygrać szkolenie ?
Potrzebuje tego szkolenia gdyż nie mam wiedzy jak opakować swój produkt by był atrakcyjny marketingowo oraz na co zwrócić szczególną uwagę w dalszej swojej drodze.
Z pozdrowieniami,
Marta

Halina
Halina
1 rok temu

Dopiero zaczynam swoją przygodę z rozwijaniem pasji i w przyszłości chce z tego zarabiać. Przerabiam mnóstwo kursów online w temacie krecenia i edytowania filmów i już na początku tej drogi zauważam swoje myśli stopujace mnie przed zaczęciem tu i teraz 🤔 No bo przecież jest jeszcze tyle do nauczenia, są lepsi ode mnie którzy jeszcze nie zarabiają na tym i to siedzi w głowie 😉 jestem wdzięczna że zauważyłam to i że chce coś z tym robić bo robić to co się kocha i mieć możliwość zarabiać na tym to jest dla mnie cudowna wizja do której chce dążyć ♥️😍💪

Halina
Halina
1 rok temu
Reply to  Kamil

W przyszłości to napewno zarabianie na montowaniu filmikow innym, tworzenie filmikow innym, kursy na temat krecenia samego siebie samemu a może i zarabianie na wrzucaniu moich materiałów 😉 możliwości jest mnóstwo 😉

Anna
Anna
1 rok temu

Dlaczego ja? Bo w końcu jestem ekspertem zatem ta droga jest zdecydowanie dla mnie. Tu chcę nauczyć się JAK wszystko zrobić w odpowiedniej kolejności 🙂 Pozdrawiam!

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Jeruna, to przeca jest jasne, że jak sie tego nie chyca za fri, to niy mom żodnych szans, coby sie chopie do Wos dopchać! I nie byda wiencyj prawić, bo kożdy wie, że to ino do elyty!

Angelika
Angelika
1 rok temu

Gdy Angelka była mała, była nieśmiała i wszystkiego się bała. Gdy dorosła, na drogę rozwoju wkroczyła I krok po kroku bardzo się zmieniła I na wiele rzeczy po mału się odważyła. Kończyła podyplomówki, szkolenia i kursy, Lecz dalej nie wie jak przekuć to w sukces. By ludziom pomagać i robić to co kocha, A nie jak dziś, wstając do nielubianej pracy, mieć ciągłego focha. Wtem Kamil Lizurej stanął na jej drodze I zdradzic sekrety Drogi eksperta chciał codzień. Angelka bardzo się ucieszyła, klasnęła w dłonie I potrzebną wiedzę przyswoiła. Teraz już będzie wiedziała, jak pomagać ludziom i spełniać marzenia i… Czytaj więcej »

Gosia
Gosia
1 rok temu

Kamil, bez ściemy czuję, że mogę się od Ciebie dużo nauczyć… przede wszystkim o sobie… ponoć czasami właściwie postawione pytanie potrafi rozwalić system i postawić go na nowo … byłam już na wielu szkoleniach, także tych on-line.. (na tej wiedzy nie zarabiam -nie umiem powiedzieć dlaczego, a gdyby się bardziej nad tym zmóżdżyć to byłaby vhyba długa rozkmina), ale czuję jakbym dalej była gdzieś w blokach startowych… i nie mogła wystartować (tak jakby coś mnie wewnętrznie blokowało) .. natomiast z drugiej strony czuję, że miałabym CO zaoferować ludziom i mogłabym wielu z nich pomóc… tylko jak się za to wziąć…… Czytaj więcej »

Anna
Anna
1 rok temu

Dlaczego ja? Bo w końcu jestem ekspertem zatem ta droga jest zdecydowanie dla mnie. Tu chcę nauczyć się JAK wszystko zrobić w odpowiedniej kolejności 🙂 Pragnę rozwijając siebie, rozwijać ludzi. A nie ma nic piękniejszego na świecie niż towarzyszenie drugiemu człowiekowi na drodze jego rozwoju. Jest to ponadto zadanie na całe życie, zawsze nieco niepewne, zawsze z nutką tajemnicy… To zaś pozwala na spontaniczność w działaniu, wymusza wręcz bycie elastycznym, bo każdy człowiek jest autonomiczną indywidualnością, więc tu nie ma jednoznacznych schematów. Ponadto gwarantuję moje pełne zaangażowanie w “Drogę Eksperta” i wiem, że będzie to fantastyczna i pouczająca przygoda z… Czytaj więcej »

Dawid
1 rok temu

Cześć Kamil! Masz chwilę, żeby poznać wycinek mojej historii? Jak pewnie nie jedną osobę w wieku 17 lat dopadł kryzys egzystencjalny. Każdego wieczoru nachodziły mnie pytania typu: “O co mi w życiu chodzi?”. Jednego dnia jakaś dziwna siła wysłała mnie do księgarni na dział rozwój osobisty. Ta sama siła sprawiła, że kilka dni później przeczytałem pierwszą książkę w życiu. Do tej pory wystarczały same strzeszczenia 😉 W ciągu następnych 2 lat pochłonąłem ogromną liczbę książek i wziąłem udział w kilkunastu szkoleniach. Zwykle byłem najmłodszym uczestnikiem, co rodziło we mnie dziwne, lecz motywujące odczucie. Kiedy nadszedł czas wyboru studiów zacząłem ponownie… Czytaj więcej »

Natalia
Natalia
1 rok temu

Nie wiem czy się jakoś wyróżniam na tle innych komentujących. Jestem na początku swojej drogi, na którą zdecydowałam się wejść, gdy pewna osoba mi się zwierzyła, że rozmowa ze mną w dniu, gdy się poznaliśmy … lat temu uratowała jej życie. Odkąd pamiętam chętnie pomagam innym, intuicyjnie na bazie własnego doświadczenia staram się wpłynąć na sposób ich postrzegania różnych elementów życia, aby czynić je lepszym i szczęśliwszym. Zbieram wiedzę merytoryczną, by móc robić to co sprawia mi frajdę coraz bardziej profesjonalnie. Świat musi jeszcze chwilę zaczekać na mnie jako trenera mentalnego. Na razie w doradztwie wspieram się kartami tarota traktując… Czytaj więcej »

Irena
Irena
1 rok temu

Ja, ponieważ łaknę zmiany, łaknę tego co nieznane. Dążę do tego, by zacząć myśleć inaczej, by zacząć czuć inaczej, by zacząć żyć inaczej. Coraz lepiej rozumiem dlaczego tak naprawdę moje życie było jednym wielkim pasmem niepowodzeń, choć był czas, że wydawało mi się, że jest inaczej. Ja, ponieważ pragnę wyjść z trybu przetrwania i podświadomego torpedowania własnych pragnień i wejść w tryb tworzenia. Cały ten nietypowy czas w większości poświęciłam na poznawanie siebie (chwilami bardzo bolało, bardzo…), ponieważ wiedziałam, że jak tego nie zrobię, wszystko co uda mi się zacząć budować, po raz kolejny runie. Sporo wiem, a Twoja pomoc… Czytaj więcej »

Anna
Anna
1 rok temu

Bujam się z tematem 2 lata. Tak, potwierdzam, że to co już powiedziałeś, to tak właśnie jest :). To już czas, odważyć się na więcej i nabrać wiatru w żagle. A Twoja wiedza mogłaby być bardzo w tym pomocna, ponieważ szkoda czasu na błędy i czekanie na mieliźnie 🙂 Już dość…

Joanna
1 rok temu

Kiedy byłam tam na Life Balance Congress w 2019 i patrzyłam na wszystkich prelegentów poczułam, że chce iść na sam szczyt… Tak jak Wy. I wtedy też postanowiłam uczyć się od najlepszych. Byłoby moim zaszczytem uczyć się właśnie od Ciebie.
Chce dotrzeć do milionów ludzi i wiem, że z Twoja pomocą jest to mozliwe. Dlatego biorę udział w konkursie Droga Experta.
Pozdrawiam, Asia 🙂

Adam
Adam
1 rok temu

Dlaczego to właśnie ja mam dostać dostęp do tego kursu całkowicie za darmo… Kamilu jestem w momencie gdzie mam poczucie pełnej gotowości dawania wartości jak najwięcej do najszerszego grona jak to tylko możliwe… Potrzeba prosto z serca❤🔥 dużą świadomość, przeogromna radość i satysfakcja jak widzę, słyszę feedback jak moja postawa, pozytywna energia przekłada się na codzienność 😀🔥❤ czuje, że nadszedł mój czas, że mogę jeszcze więcej… I pojawia się Twój kurs… Nie ma przypadków 🙂 super, że jesteś!!! Z góry dziękuję bez względu na wynik!!! Pozdrawiam serdecznie🔥 jest 💪⚡ pozytywna strona myślenia ❤🙂🔥 z serca do serca❤🔥🙂

Monika
Monika
1 rok temu

Już mnie wiele nauczyłeś… Wyrwałeś ze strefy komfortu… Ale to i tak wciąż za mało… Więc chce się nauczyć od Ciebie jeszcze więcej…

Ewa
Ewa
1 rok temu

Chciałabym otrzymać kurs Droga Experta za free, ponieważ życie jest zaskakujące i piękne, a Pan (Bóg) daje za darmo tym, którzy za Nim podążają! 🙂 A On nigdy się nie spóźnia i zawsze daje nam to, co najlepsze! <3

Dominik
Dominik
1 rok temu

To powinienem być ja, bo wierzę, że mam w sobie coś, co może dać ludziom wartość. Z jednej strony mam doświadczenie biznesowe przy optymalizacji procesów czy przy projektach IT, a do tego wieloletnie doświadczenie i wiedzę w sporcie (taniec towarzyski). Poza tym jestem przekonany, że historie, którymi mogę się podzielić z publiką, pomogą im wejść na wyższy poziom – mam za sobą doświadczenia pokonywania różnych barier, zarówno mentalnych (chłopak z mniejszego miasta), jak i fizycznych (poważny wypadek, operacja i kilkuletnie rehabilitacje). Łącząc moje doświadczenia, a także wiedzę z rozwoju osobistego, którą intensywnie buduję od kilku lat regularnie przez czytanie książek… Czytaj więcej »