BELIEVER

Możliwe, że nie znamy się osobiście, ale jeśli tutaj jesteś, to wiem coś o Tobie.

Fakt, że czytasz te słowa oznacza, że prawdopodobnie:

Wiesz o czym mówię, prawda?

Może nie wszystkie te punkty zgadzają się w 100%, ale jeśli szczerze się sobie przyjrzysz, to z pewnością zgodzisz się ze mną w kilku z nich.

A wiesz co jest najlepsze?

Nie musi tak już dłużej być. Wystarczy!

Pomyśl tylko, jak wyglądałoby Twoje życie, gdy:

Zamiast zaciskać zęby i przełamywać się (jak to robi większość osób), wyobraź sobie, że możesz po prostu stać się pewną siebie osobą, która wierzy w swoje możliwości, stawia granice i po prostu idzie po swoje.

Czy to byłoby coś dla Ciebie?

Przedstawiam Ci kurs online

🔥 BELIEVER 🔥

Sprawdzoną i niesamowicie skuteczną metodę, dzięki której zbudujesz naturalną pewność siebie, bez zaciskania zębów i spinania pośladów przed każdym życiowym wyzwaniem.

Oto, czego możesz spodziewać się biorąc udział w szkoleniu BELIEVER:

I wiele, wiele więcej!

BELIEVER to kompletny system, który daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, by zbudować pewność siebie w najbardziej efektywny sposób.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE LEKCJE
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Zastanawiasz się, czy to działa?

Pozwól, że na chwilę oddam głos osobom, które już przeszły ten proces:

Lila Golik

Trener

Każdemu kto poszukuje balansu w swoim życiu szczerze mogę polecić Kamila. Jak mało kto potrafi przeniknąć swojego klienta. Ma niesamowitą umiejętność wzbudzenia w człowieku wytrwałości, odwagi, koncentracji i napędu który tak bardzo jest nam potrzebny w życiu. Kamil ma w sobie olbrzymią empatię, oddanie i zrozumienie co bez wątpliwości pozwoli wznieść twoją świadomość a tym samym osiągnąć stan spokoju, radości a co za tym idzie sukcesu w życiu zawodowym, w sporcie czy w związkach. Miałam okazję dobrze poznać Kamila i zobaczyć, jakim jest zapalczywym poszukiwaczem prawdy i wiedzy na temat istoty człowieka przez co skutecznie podnosi swoją wartość jako trener mentalny. Gorąco polecam!

Monika Kręt

Kamil to właściwa osoba na właściwym miejscu. W swoją pracę wkłada dużo serca. Prawdziwie chce pomóc drugiemu człowiekowi. Kamil potrafi słuchać i rozumie drugiego człowieka okazując mu należny szacunek. Ma w sobie dużo ciepła, ale kiedy trzeba potrafi zawalczyć i docisnąć drugiego człowieka dając mu do zrozumienia jak ważne jest nasze uważne życie. Z czystym sumieniem mogę polecić Kamila jako coacha i trenera mentalnego. Bardzo dużo dobrego wniósł do mojego życia.

Agnieszka Janicka-Maj

Trenerka Mentalna

Z serca polecam Kamila! To opanowany, kompetentny, stanowczy i rzeczowy trener, znakomity obserwator! Sesje z nim radykalnie zmieniły moje spojrzenie na sprawy, które wydawały się bardzo trudne do rozwiązania. Kamil dodał mi odwagi, wskazał kierunki i krok po kroku pokazał jak wprowadzić najważniejszą ze zmian- zmianę Siebie. Pod wpływem wskazówek Kamila podjęłam działania, które zaledwie po kilku tygodniach dają bardzo istotne, zauważalne rezultaty. Kamil jest szczery, życzliwy i patrzy sercem. Już po kilku minutach sesji potrafi wychwycić obszary, które natychmiast kwalifikują się do zmiany.

Jakub Żórawski

Kamil naprawdę angażuje się w pracę z ludźmi. Ba, wkłada w to dużo serca i pilnuje zasad dla dobra efektów końcowych. Zrozumiecie co mam na myśli, kiedy poznacie Kamila osobiście. Bardzo dobrze prowadzi, oprócz intensywnych i głębokich zajęć grupowych, sesje indywidualne.

Karol Ciborowski

Trener Mentalny Juniorów

Jako szkoleniowiec w 100% praktyk, autentyczny oraz w niezwykle wyjątkowy sposób potrafiący przekazywać wiedzę. Jako trener mentalny, działający z serducha, trafia w samo sedno problemu. Po prostu mistrz treningu mentalnego – gorąco polecam !!!

Monika Gościmińska

Księgowa

Wielki człowiek z jeszcze wielkim sercem. Przy tym niezwykle wrażliwy i otwarty na drugiego człowieka. Trener Mentalny, szkoleniowiec, wykładowca. Na swojej drodze każdego napotkanego człowieka spotykamy po coś. Mnie poznanie Kamila dało wielkie poczucie dystansu do siebie, do innych. Robisz dobrą robotę ! Polecam Twoją osobę z wielkim przekonaniem, z serca. Każdemu komu rozwój osobisty bliski, każdemu kto myśli coś zmienić w swoim życiu.

Marta Ossowska

Przedsiębiorczyni

Kamil Lizurej to szkoleniowiec szczególnego rodzaju. To unikalne połączenie ogromnej wiedzy i autentyczności. Ta autentyczność i urok osobisty sprawia, że czujesz mega moc. Motywacja, inspiracja i już wiesz ze możesz wszystko. Dla mnie Kamil to odkrycie tego roku.

Małgorzata Rzepecka

Lekarz Anestezjolog

Kamil tworzy na swoich szkoleniach atmosferę niezwykle sprzyjającą podnoszeniu kompetencji uczestników. Jest osobą z charyzmą, budzącą szacunek i zaufanie do stosowanych metod. W sposób mistrzowski buduje pewność siebie u swoich klientów. Podczas sesji indywidualnych wyróżnia go dbałość o otoczenie i zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa i sprzyjające przeprowadzaniu głębokich procesów mentalnych. Z całego serca polecam!

Michał Koj

Piłkarz Górnika Zabrze

Kamil do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie – zawsze przygotowany i gotowy, by wysłuchać, dać wsparcie i pomóc. Zawsze zaskakiwał mnie swoją olbrzymią wiedzą na temat psychiki człowieka w różnych sytuacjach. Polecam!

Mariusz Piękniewski

Przedsiębiorca

Kamil – człowiek z wielką pozytywną energią, zarażający wszystkich dookoła radością u pozytywnym nastawieniem. Jako trener mentalny, mówca i szkoleniowiec jest perfekcyjny w działaniu i trafia do serca każdego człowieka. Sam otwiera swoje serca dla każdego i daje ciepło połączone z wiedzą na najwyższym poziomie. Jest to trener mentalny, personalny należący do elity najlepszych w naszym kraju. Serdecznie polecam wszystkim.

Poprzednie
Następne
Czy chciałbyś tych rezultatów za...
1,34 ZŁ dziennie?

Nie żartuję!

Jeśli dołączysz do wyzwania teraz, to skorzystasz z promocji wakacyjnej.

Wiem, że wakacje to czas odpoczynku i relaksu, ale z drugiej strony więcej luzu w pracy i w domu daje nam idealną przestrzeń do zadbania o siebie i swój rozwój.

Dostęp do kursu otrzymujesz na 365 dni, czyli dosłownie za…

1,34 zł dziennie!

Niemożliwe? A jednak!

 

Może dziwisz się, dlaczego daję tak wiele za tak niską cenę?

To wynika z moich przekonań.

Uwaga, będzie patetycznie, ale taka jest prawda.

Na co dzień spotykam wielu genialnych ludzi, którzy mają wspaniałą wiedzę, niesamowite umiejętności czy wyjątkowe talenty, ale…

No właśnie. ALE.

Ale nie wykorzystują ich, bo ciągle w głowie słyszą głos, który mówi:

Sam miałem taki głos w swojej głowie. Na szczęście poznałem narzędzia, które pomogły mi się z nim uporać. Następnie pomogłem poradzić sobie z tym głosem setkom osób na szkoleniach i w sesjach w moim gabinecie.

Mówiąc wprost:

Marzy mi się świat, w którym ludzie nie hejtują samych siebie, ale są swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Marzy mi się świat, w którym ludzie żyją pełnią życia, bez ograniczeń.

Marzy mi się świat, w którym ludzie osiągają swoje marzenia mogąc skupiać się na przeszkodach, które są na zewnątrz, a nie w ich głowach.

(Mówiłem – będzie patetycznie, ale to płynie z mojego serca).

Dlatego stworzyłem ten kurs, który ma mieć przystępną cenę. Ale też nie będzie za darmo, bo już tak większość ludzi jest skonstruowana, że jak coś dostaje za darmo to tego nie docenia.

I tu dochodzimy do sedna – 1,34 zł / dzień. 

NAZYWAM SIĘ KAMIL LIZUREJ?

Jako coach i trener mentalny pracuję od 2014 roku.

Jestem autorem warsztatów dla zespołów biznesowych i drużyn sportowych oraz wielu szkoleń otwartych, kursów online oraz WorkBooków.

Byłem wykładowcą Akademii Trenerów Mentalnych, stworzyłem Klub Rozwoju The Life Skillz, ukończyłem m.in. Uniwersytet Śląski na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching oraz prestiżową World Class Speaker Academy Łukasza Milewskiego.

Na co dzień pracuję głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami.

Od 8 lat pomagam ludziom zrozumieć swoją psychikę i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu w pełni wykorzystywać swój potencjał. Robię wszystko, aby ludzie, którzy ze mną pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia.

Wierzę, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym człowiekiem, a szczęście to nie cel, lecz droga sama w sobie.

+ 0
Przeprowadzonych
sesji indywidualnych
+ 0
zadowolonych klientów
z całego świata
0
Lat Doświadczenia
w Sporcie i Biznesie

Jak wygląda wyzwanie dzień po dniu?

DZIEŃ 1
Oszukać swój mózg
DZIEŃ 2
Samoakceptacja za pomocą modelu P.A.S.T.
DZIEŃ 3
2 umysły: Świadomość i Podświadomość
DZIEŃ 4
Krąg Życia
DZIEŃ 5
Przepis na szczęśliwe życie
DZIEŃ 6
Jak zmienić swoje życie?
DZIEŃ 7
Psychologia High Performance
DZIEŃ 8
Triada Znaczenia
DZIEŃ 9
Pewność siebie na zawołanie
DZIEŃ 10
Narzędzia dla większej pewności siebie
DZIEŃ 11
Pierwsza Niewidzialna Siła Rządząca Naszym Życiem
DZIEŃ 12
Praca z wewnętrznymi ograniczeniami
DZIEŃ 13
Koniec przejmowania się opinią i krytyką
DZIEŃ 14
Druga Niewidzialna Siła Rządząca Naszym Życiem
DZIEŃ 15
Twój Kodeks Honorowy
DZIEŃ 16
Nowe oblicze porażek
DZIEŃ 17
Wizja Nieodpartej Przyszłości
DZIEŃ 18
Projekt Nowe Życie
DZIEŃ 19
Najlepsza wersja Ciebie
DZIEŃ 20
Trzecia Niewidzialna Siła Rządząca Naszym Życiem
DZIEŃ 21
Nowa narracja dla wysokiego poczucia własnej wartości
DZIEŃ 22
Mentalny P.O.K.E.R.
DZIEŃ 23
Wewnętrzny Krytyk
DZIEŃ 24
Misja: Obserwacja
DZIEŃ 25
Transformacja wewnętrznego głosu
DZIEŃ 26
System B.O.R.D.E.R. dla mocnej asertywności
DZIEŃ 27
Asertywna komunikacja w praktyce
DZIEŃ 28
Twoje otoczenie
DZIEŃ 29
C.U.D. Miłości do siebie
DZIEŃ 30
Nowe Życie

Uwaga!
dostęp otrzymujesz na pełny rok!
przerabiasz kiedy chcesz.

Co konkretnie otrzymam dołączając do BELIEVER'a?

01

Kurs Online

Otrzymasz roczny dostęp do platformy szkoleniowej, na której znajdziesz kurs video o łącznej długości ponad 9 h i 20 minut!

Każdego dnia czeka na Ciebie kilka nagrań video obfitujących w wiedzę, narzędzia i zadania do wykonania.

02

Zeszyt Ćwiczeń

Zeszyt Ćwiczeń w wersji PDF – gotowy do wydrukowania – to aż 96 stron materiałów!

Dzięki niemu wszystkie notatki i Twoje refleksje będą w jednym miejscu.

03

Dodatkowe nagrania do pracy z podświadomością

Nagrania mp3, dzięki którym Twoja transformacja będzie jeszcze głębsza.

Te metody pozwolą Ci na jeszcze szybsze i trwalsze efekty.

 
NIE ODKŁADAJ SWOJEGO ROZWOJU NA PÓŹNIEJ - ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Masz pytania?
Zadzwoń: 602-170-404
lub napisz na: biuro@kamillizurej.pl

szkolenie beliEver

970 zł

żelazna gwarancja satysfakcji

Wiem, co teraz myślisz, dlatego mam dla Ciebie nietypową gwarancję.

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji pojawiają się jeszcze różne pytania. Zapisać się, czy nie? Czy to się zwróci? Jak szybko zobaczę efekty?

(Podpowiadam: zobaczysz je od razu w trakcie kursu).

Dlatego przygotowałem dla Ciebie żelazną gwarancję satysfakcji. Zapisz się na to szkolenie, a jeśli do 30 dni uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza. Nie musisz podawać żadnego konkretnego powodu! Nie obrażę się, nie strzelę focha, nie wpiszę Cię na „czarną listę”, ani nic takiego.

Rozumiem, że nie wszystko wszystkim musi odpowiadać.

Zapisz się już teraz i zgarnij wyjątkowe BONUSY:
Mapy Myśli

Dodatkowe notatki wizualne dla łatwiejszego odświeżania wiedzy

Dodatkowe nagranie mp3

Dzięki niemu będziesz codziennie programować swój umysł

Cały kurs w formie mp3

Możesz przerabiać kolejne lekcje nawet bez dostępu do internetu!

Najczęściej zadawane pytania
Believer to kurs online zawierający ponad 150 nagrań video o łącznej długości ponad 9 godzin. Do tego otrzymujesz Zeszyt Ćwiczeń (96 stron) w pliku pdf, gotowy do wydrukowania.

Lekcje video są dostępne tylko online, ale z każdej z nich jest wyciągnięta ścieżka audio, którą możesz pobrać jako plik mp3 na swój komputer i wracać do niej kiedy tylko zechcesz. Materiały dodatkowe, takie jak Zeszyt Ćwiczeń również są do pobrania.

Dostęp do kursu otrzymujesz na pełny rok, czyli 365 dni. 30 dni to moja propozycja najszybszego przerabiania materiałów dla głębokich zmian. 
Dostęp do kursu otrzymujesz natychmiast po opłaceniu zamówienia. Na maila otrzymasz wtedy login oraz hasło, których będziesz używać do logowania na mojej platformie szkoleniowej.
Pomimo tego, iż polskie prawo nie daje takiej możliwości, to ja ją daję. Masz 30 dni na przetestowanie kursu i ewentualny zwrot. Wiem, że to szalona gwarancja, bo kurs trwa 30 dni, ale jestem tak przekonany o jego wartości, że ośmielam się na ten krok.
Możesz zapłacić w ratach. Wybierając płatność PayNow pojawi się opcja rat przygotowanych przez mBank.
Szkolenie było testowane przez osoby powyżej 15 roku życia, które świetnie sobie z nim poradziły. Młodszym ludziom jednak odradzam. Ważna rzecz: kilka razy, przy pojawiają się przekleństwa, więc miej to na uwadze.
Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy techniczne – napisz do mnie na biuro@kamillizurej.pl a postaram się rozwiązać problem najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w 24-48 godzin.