Mam dla Ciebie jeszcze bardziej szaloną propozycję!
Jeśli jesteś na początku swojej drogi jako Ekspert, koniecznie przeczytaj tę wiadomość.
Co powiesz na to, aby... PÓJŚĆ NA CAŁOŚĆ

i uzyskać dostęp do całej mojej wiedzy z zakresu budowania biznesu eksperta, wszystkich przyszłych szkoleń z tego tematu oraz do mnie osobiście?

Pozwól, że zadam Ci 10 pytań

a od razu będziemy wiedzieli, czy to, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem, jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jeśli Twoja odpowiedź była twierdząca na co najmniej 5 pytań

przeczytaj tę wiadomość do końca, bo mam coś, co może uratować Twój biznes, zaoszczędzi Ci mnóstwo pieniędzy i lata poszukiwań.

Widzisz, doskonale wiem, w jakim znajdujesz się teraz miejscu.

Sam też tam byłem.

Latami zbierałem "okruszki" wiedzy, ucząc się od różnych ekspertów na całym świecie.

Niektóre szkolenia były czystą wartością, która pomogła mi dojść do miejsca, w którym jestem dzisiaj.

Inne - zmarnowały mi kilka lat i wyssały z oszczędności. Na ich niekorzyść obudziły we mnie taką część mojego charakteru, która absolutnie nie wyraża zgody na ściemę i marketingową paplaninę.

Daję Ci słowo, że wszystko to, o czym Tobie mówię sprawdziłem, przetestowałem i mam pewność, że działa w biznesie eksperta.
Przechodząc do konkretów, zapraszam Cię do Drogi Eksperta

platformy, której potrzebujesz, aby poukładać swój ekspercki biznes i stabilnie zarabiać na swojej pasji.

Oto, co na Ciebie czeka na platformie:

797 ZŁ WARTOŚĆ

Odbiorcy, fani, klienci

W tym module:
1997 ZŁ WARTOŚĆ

Twój Pierwszy Produkt

To naprawdę "soczysty" moduł, z którego:
1497 ZŁ WARTOŚĆ

Twoje Opakowanie

W tym module znajdziesz odpowiedzi na takie pytania jak:
2497 ZŁ WARTOŚĆ

Magnetyczna Marka Osobista

Tak naprawdę to nie moduł, a osobny potężny kurs, z którego:
2497 ZŁ WARTOŚĆ

Sekrety Skutecznej Sprzedaży

To kolejny element, który jest osobnym kompletnym kursem.
bonusy
1297 ZŁ WARTOŚĆ

Szkolenie: Personalna Gotowość

To moduł, od którego polecam zacząć całą przygodę, ponieważ:
BEZCENNE WARTOŚĆ

Dostęp do wszystkich kursów z serii
Droga Eksperta przez 2 lata

700 ZŁ WARTOŚĆ

Pro Pass do wszystkich kolejnych wyzwań

10 985 ZŁ WARTOŚĆ

Szkolenie Wystąpienia i Kurs Online + BONUSY

BEZCENNE WARTOŚĆ

Szkolenie Wystąpienia i Kurs Online + BONUSY

Zawsze mam wyzwanie jak to opisać, więc pozwól, że posłużę się przykładem:
Być może myślisz sobie teraz:
O cholera, to ile to musi kosztować!?
1000 zł
Słownie: jeden tysiąc złotych.
To teraz z pewnością pojawiła się głośna myśl:
COOoooo!?

Tak tanio za tyyyle wartości!?
O co tu chodzi?
No i teraz najtrudniejsza część, bo… Chodzi o misję.
Ja naprawdę byłem w tym gównianym miejscu, gdzie przez kilka lat musiałem szukać na własną rękę rozwiązań i testować je na sobie.
A to kupiłem dostęp do platformy dla ekspertów za kilkanaście tysięcy, gdzie nie było żadnego kontaktu z prowadzącym…Tzn. był, ale kosztował 1000 zł za godzinną konsultację.
A to kupiłem szkolenie, które miało mi pomóc się przebić na rynku jako trenerowi, za 50 000 zł…
Niestety…
Nie do końca się zwróciło…
Jeśli wiesz, co mam na myśli 😉
Po prostu błądziłem, marnowałem czas i pieniądze, których zbyt wiele nie miałem.
Mówiąc wprost: kiedy zaczynałem, brakowało mi takiego miejsca i takich osób, które by mi najzwyczajniej w świecie pomogły, dały wsparcie mentalne, ale też poprowadziły za rękę i nie chciały za to kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Jednocześnie, na przestrzeni ostatnich lat poznałem zbyt wielu fantastycznych specjalistów, którzy zamiast cieszyć się swoją pracą, zarabiać na swojej pasji i spokojnie żyć oraz nadal się rozwijać… Walczyli o przetrwanie.
Popełniali te błędy co ja i 99% początkujących, czasami dali się nabrać na obietnice bez pokrycia, a czasami – zwyczajnie – brakowało im wsparcia drugiego człowieka.
To właśnie dlatego powstała Droga Eksperta – miejsce dla osób, które chcą zarabiać na swojej pasji.

Zapraszam Cię do ulepszenia swojego wyboru i
rozszerzenia szkolenia "Wystąpienia i Kurs Online"
do kompletnej Drogi Eksperta.
Wybierz opcję dla siebie:

WYSTĄPIENIA I KURSY ONLINE

droga eksperta (komplet)

Fenomenalne Wystąpienia Przed Kamerą w 30 dni
(Wartość: 3997 zł)
Kurs OnLine w 72 godziny
(Wartość: 2497 zł)
3 Skuteczne Sposoby Sprzedaży
(Wartość: 2497 zł)
Bezstresowa Techniczna Strona Kursów i Wystąpień
(Wartość: 997 zł)
Genialna Obsługa Klienta Online
(Wartość: 997 zł)
Odbiorcy, fani, klienci
(Wartość: 997 zł)
Twój Pierwszy Produkt
(Wartość: 1997 zł)
Twoje Opakowanie
(Wartość: 1497 zł)
Magnetyczna Marka Osobista
(Wartość: 2497 zł)
Sekrety Skutecznej Sprzedaży
(Wartość: 2497 zł)
Personalna Gotowość
(Wartość: 1297 zł)
Osobisty kontakt ze mną
(Wartość: bezcenne)
Dostęp do wszystkich kolejnych kursów z serii i aktualizacji
(Wartość: bezcenne)

KOMPLETNA DROGA EKSPERTA

Ulepszenie to cena 1000 zł czyli razem
3990 zł
HIT!
Rozszerzona, 30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Wiem, co teraz myślisz, dlatego mam dla Ciebie nietypową gwarancję.

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji pojawiają się jeszcze różne pytania. Zapisać się, czy nie? Czy to się zwróci? Jak szybko zobaczę efekty? (Podpowiadam: zobaczysz je od razu w trakcie kursu).

Dlatego przygotowałem dla Ciebie żelazną gwarancję satysfakcji.

Zapisz się na to szkolenie, a jeśli do 30 dni uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza.

Nie musisz podawać żadnego konkretnego powodu! Nie obrażę się, nie strzelę focha, nie wpiszę Cię na „czarną listę”, ani nic takiego.

To trochę jak jazda próbna samochodem.
Weź ten kurs na próbę na 30 dni.

Ta platforma jest idealna dla:

to nie jest kurs dla:

Co o mnie mówią?

Lila Golik

Trener

Każdemu kto poszukuje balansu w swoim życiu szczerze mogę polecić Kamila. Jak mało kto potrafi przeniknąć swojego klienta. Ma niesamowitą umiejętność wzbudzenia w człowieku wytrwałości, odwagi, koncentracji i napędu który tak bardzo jest nam potrzebny w życiu. Kamil ma w sobie olbrzymią empatię, oddanie i zrozumienie co bez wątpliwości pozwoli wznieść twoją świadomość a tym samym osiągnąć stan spokoju, radości a co za tym idzie sukcesu w życiu zawodowym, w sporcie czy w związkach. Miałam okazję dobrze poznać Kamila i zobaczyć, jakim jest zapalczywym poszukiwaczem prawdy i wiedzy na temat istoty człowieka przez co skutecznie podnosi swoją wartość jako trener mentalny. Gorąco polecam!

Monika Kręt

Kamil to właściwa osoba na właściwym miejscu. W swoją pracę wkłada dużo serca. Prawdziwie chce pomóc drugiemu człowiekowi. Kamil potrafi słuchać i rozumie drugiego człowieka okazując mu należny szacunek. Ma w sobie dużo ciepła, ale kiedy trzeba potrafi zawalczyć i docisnąć drugiego człowieka dając mu do zrozumienia jak ważne jest nasze uważne życie. Z czystym sumieniem mogę polecić Kamila jako coacha i trenera mentalnego. Bardzo dużo dobrego wniósł do mojego życia.

Agnieszka Janicka-Maj

Trenerka Mentalna

Z serca polecam Kamila! To opanowany, kompetentny, stanowczy i rzeczowy trener, znakomity obserwator! Sesje z nim radykalnie zmieniły moje spojrzenie na sprawy, które wydawały się bardzo trudne do rozwiązania. Kamil dodał mi odwagi, wskazał kierunki i krok po kroku pokazał jak wprowadzić najważniejszą ze zmian- zmianę Siebie. Pod wpływem wskazówek Kamila podjęłam działania, które zaledwie po kilku tygodniach dają bardzo istotne, zauważalne rezultaty. Kamil jest szczery, życzliwy i patrzy sercem. Już po kilku minutach sesji potrafi wychwycić obszary, które natychmiast kwalifikują się do zmiany.

Jakub Żórawski

Kamil naprawdę angażuje się w pracę z ludźmi. Ba, wkłada w to dużo serca i pilnuje zasad dla dobra efektów końcowych. Zrozumiecie co mam na myśli, kiedy poznacie Kamila osobiście. Bardzo dobrze prowadzi, oprócz intensywnych i głębokich zajęć grupowych, sesje indywidualne.

Karol Ciborowski

Trener Mentalny Juniorów

Jako szkoleniowiec w 100% praktyk, autentyczny oraz w niezwykle wyjątkowy sposób potrafiący przekazywać wiedzę. Jako trener mentalny, działający z serducha, trafia w samo sedno problemu. Po prostu mistrz treningu mentalnego – gorąco polecam !!!

Monika Gościmińska

Księgowa

Wielki człowiek z jeszcze wielkim sercem. Przy tym niezwykle wrażliwy i otwarty na drugiego człowieka. Trener Mentalny, szkoleniowiec, wykładowca. Na swojej drodze każdego napotkanego człowieka spotykamy po coś. Mnie poznanie Kamila dało wielkie poczucie dystansu do siebie, do innych. Robisz dobrą robotę ! Polecam Twoją osobę z wielkim przekonaniem, z serca. Każdemu komu rozwój osobisty bliski, każdemu kto myśli coś zmienić w swoim życiu.

Marta Ossowska

Przedsiębiorczyni

Kamil Lizurej to szkoleniowiec szczególnego rodzaju. To unikalne połączenie ogromnej wiedzy i autentyczności. Ta autentyczność i urok osobisty sprawia, że czujesz mega moc. Motywacja, inspiracja i już wiesz ze możesz wszystko. Dla mnie Kamil to odkrycie tego roku.

Małgorzata Rzepecka

Lekarz Anestezjolog

Kamil tworzy na swoich szkoleniach atmosferę niezwykle sprzyjającą podnoszeniu kompetencji uczestników. Jest osobą z charyzmą, budzącą szacunek i zaufanie do stosowanych metod. W sposób mistrzowski buduje pewność siebie u swoich klientów. Podczas sesji indywidualnych wyróżnia go dbałość o otoczenie i zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa i sprzyjające przeprowadzaniu głębokich procesów mentalnych. Z całego serca polecam!

Michał Koj

Piłkarz Górnika Zabrze

Kamil do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie – zawsze przygotowany i gotowy, by wysłuchać, dać wsparcie i pomóc. Zawsze zaskakiwał mnie swoją olbrzymią wiedzą na temat psychiki człowieka w różnych sytuacjach. Polecam!

Mariusz Piękniewski

Przedsiębiorca

Kamil – człowiek z wielką pozytywną energią, zarażający wszystkich dookoła radością u pozytywnym nastawieniem. Jako trener mentalny, mówca i szkoleniowiec jest perfekcyjny w działaniu i trafia do serca każdego człowieka. Sam otwiera swoje serca dla każdego i daje ciepło połączone z wiedzą na najwyższym poziomie. Jest to trener mentalny, personalny należący do elity najlepszych w naszym kraju. Serdecznie polecam wszystkim.

Adam Wolniewicz

Piłkarz Górnika Zabrze

Trening mentalny jest bardzo ważną częścią przygotowań do meczu. Gorąco polecam, szczególnie młodym, rozwijającym się zawodnikom, którzy chcieliby znaleźć w sobie spokój w trakcie meczu, rozgrywek czy też wysiłku fizycznego. Praca nad psychiką jest równie ważna jak trening fizyczny – gorąco polecam.

ŁUKASZ MILEWSKI

ORGANIZATOR NAJWIĘKSZYCH EVENTÓW

Kamil to duży facet z równie ogromną wiedzą. Serdecznie polecam spotkanie z nim, bo ma praktyczne i potwierdzone wynikami efekty w treningach mentalnych. A co to takiego zapytasz? Ano np. jak robić to, co robiłeś/łaś do tej pory w łatwiejszy sposób? Mniej blokad, przeszkód? Szczerze rekomenduję, to jedna z najlepszych opcji własnego rozwoju dostępna w PL w tej dziedzinie.

ARTUR ‘KORNIK’ SOWIŃSKI

ZAWODNIK MMA WALCZĄCY W KSW

Współpraca z Kamilem zawsze przebiegała wzorowo. Jest to człowiek bardzo profesjonalnie podchodzący do swoich zadań, zawsze przygotowany i doskonale wiedzący co chce osiągnąć. Ale największym plusem Kamila jest aura jaką wokół siebie wytwarza. Zawsze uśmiechnięty i otwarty, a co najważniejsze zawsze tym samym zarażał nawet takiego zamkniętego osobnika jak ja.

Poprzednie
Następne

Ekstra! Wchodzę w to!

Masz pytania?
Zadzwoń: 602-170-404
lub napisz na: biuro@kamillizurej.pl

Every Change Kamil Lizurej
ul. Przyjaźni 22a/3, 41-103 Siemianowice Śląskie
NIP: 643-173-66-4