fbpx

Cena biletów rośnie za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Potężne, 3-dniowe wydarzenie, które ROZPALI TWÓJ WEWNĘTRZNY OGIEŃ!

“Żeby mi się chciało tak, jak się nie chce…” – jak często słyszysz je w swojej głowie?
CZAS SIĘ Z NIMI POŻEGNAĆ!

Czy...

  • prokrastynujesz, odkładasz wszystko na później?
  • brakuje Ci energii do realizacji swoich celów?
  • zaczynasz robić coś fajnego, ale z czasem i tak odpuszczasz, bo brak Ci samodyscypliny i wytrwałości?
  • jesteś w miejscu, w którym nawet nie wiesz, co chcesz robić dalej?
  • nie wierzysz w siebie i własne możliwości?
 

Jeśli minimum raz odpowiedziałeś “tak” – czytaj dalej!

Chociaż teraz może wydawać Ci się to niemożliwe...

...to w ciągu tych 3 dni, z moją pomocą, jesteś w stanie:

FIRESTARTER
skonstruowany jest w oparciu o
MODEL TRWAŁEJ ZMIANY:

Dla Kogo Jest Szkolenie
FIRESTARTER?

Motywowanie siebie i innych to umiejętność, której Ty również MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ!

Przejdź 3 - Dniowy Proces

Data zostanie ogłoszona po ustaniu pandemicznego szaleństwa 🙂

Piątek
Sobota,
Niedziela
Dzień 1
Pierwszego dnia zweryfikujesz swój cel poprzez FILTR INTEGRALNOŚCI elementów zgodnie z psychologią zorientowaną na proces.
Nauczysz się wzbudzać w sobie wysoki poziom ENERGII NA ZAWOŁANIE.
Poznasz pierwsze TECHNIKI AUTOMOTYWACJI.
Dzień zakończy się pracą z ciałem w RUCHU SPONTANICZNYM.
Dzień 2
Drugiego dnia zajmiesz się WYMÓWKAMI i wewnętrznymi OGRANICZENIAMI . Pozbędziesz się hamujących Cię przekonań i zbudujesz swojego wewnętrznego STRAŻNIKA MOTYWACJI.
Pogłębisz poczucie SENSU związanego z Twoim celem w procesie transu hipnotycznego oraz poznasz kolejne techniki motywowania samego siebie.
Dzień zakończymy FIREWALKINGIEM, czyli przejściem przez ścieżki rozżarzonych węgli.
Dzień 3
Trzeciego dnia zaczniesz pracę z NAWYKAMI poprzez zmianę niekorzystnych oraz stworzenie wspierających Twój cel.
Wzmocnisz swoją wewnętrzną motywację i dowiesz się jak zapobiegać jej spadkom.
Poznasz i zaczniesz wdrażać MODEL INTELIGENTNEJ SAMODYSCYPLINY.
Oprócz kolejnych metod automotywacji nauczysz się strategii zorientowanych na MOTYWOWANIE INNYCH ludzi.

Uczestnicy poprzedniej edycji o szkoleniu:

4

Firestarter pojawił się w specyficznym momencie mojego życia. 2 miesiące wcześniej cześć domu i marzeń spłonęło w pożarze. Byłam zniechęcona, ale czułam, że to jakby powstało dla mnie abym wskrzesiła w sobie siłę i chęci do powstania, oraz odrodzenia się jak Feniks z popiołów.
I tak się wydarzyło szkolenie to wlało we mnie siłę, energię i chęć do tworzenia swojego życia na lepszym poziomie.
Od tamtej pory nie mogę przestać się uczyć i dzieją się magiczne rzeczy w moim życiu. Opanowałam strach chodząc po rozżarzonych węglach. To miało znaczenie metaforyczne. Bo ten potężny żywioł wyrządził mi trochę krzywdy a ja spokojnie po nim przeszłam i idę dalej, na przód tam gdzie chcę. Dzięki Kamilom czuję tą Moc.

6

Jechałem na ten warsztat już z pewnymi oczekiwaniami, mając za sobą kilka dobrych i wartościowych eventów ze znanymi osobistościami świata szkoleń i coachingu w Polsce. Kamil swoim szkoleniem nie zawiódł mnie, wniósł dużą wartość oraz motywację. Widać, że ma całkiem spore doświadczenie i potrafi zaczerpnąć z niego wiele inspirujących rzeczy, a co najważniejsze podzielić się nimi, tak aby na długo zapadły w pamięć i pozwalały „się wdrażać” w życie. Oczywiście moment kulminacyjny to „spacer” po rozżarzonych węglach - przeżycie nie do opisania i dającą naprawdę poczucie siły, nawet jak się to po czasie wspomina! Jeśli chcesz wydobyć z siebie to, co może masz głęboko ukryte i poczuć jaka naprawdę siła drzemie w Tobie - to „wal jak w ogień!!”

5

Udział w Firestarter pozwolił mi zaczać od dawna odkładane projekty. Po szkoleniu zamiast prokrastynować nauczyłam się włączać moją kotwicę i ruszać do działania. Natomiast Kamil Lizurej to niesamowity wulkan energii, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces, zadba o twoje bezpieczeństwo i przyniesie jak nawiększą wartość dla Ciebie.

2

Na Firestarter poszłam żeby spełnić moje marzenie o Firewalku, dostałam dużo więcej. Intensywna trzydniowa praca pokazała mi że jeśli w coś wierzę i w pełni się na tym koncentruję to jestem w stanie to osiągnąć i pokonać moje własne ograniczenia, nawet takie że żar jest gorący i poparzy mi stopy, po prostu robię pierwszy krok i idę w pełnym skupieniu. Rewelacyjne warsztaty.

3

Szkolenie bardzo wartościowe! Dwóch prowadzących świetnie uzupełniało się na sali szkoleniowej. Energia Kamila Lizureja przeplatana z duchowością Kamila Andrzeja Mroza. Duża dawka motywacji, wiedzy i narzędzi do stawania się lepszą wersją siebie. Polecam!

1

Szkolenie bardzo wartościowe! Dwóch prowadzących świetnie uzupełniało się na sali szkoleniowej. Energia Kamila Lizureja przeplatana z duchowością Kamila Andrzeja Mroza. Duża dawka motywacji, wiedzy i narzędzi do stawania się lepszą wersją siebie. Polecam!

FIRESTARTER w liczbach

+ 0
Zadowolonych
uczestników
poprzednich edycji
~ 0 °C
Przybliżona
temperatura
Ścieżki Ognia
0
Technik
Motywowania
Siebie i innych
0
Bardzo
Intensywne
Dni
0
Przepotężny Proces
który odmieni Twoje
Życie Na Zawsze!

Prowadzący

Kamil Lizurej

Trener mentalny, certyfikowany coach i mówca.

Wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych, Twórca Klubu Rozwoju The Life Skillz, prelegent konferencji o tematyce coachingowej i rozwojowej.

Absolwent m.in. Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching oraz prestiżowej World Class Speaker Academy.

Na co dzień́ pracuje głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami.
Pomaga ludziom zrozumieć́ swoją psychikę̨ i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu w pełni wykorzystywać́ ich potencjał. Autor warsztatów dla zespołów biznesowych i drużyn sportowych oraz wielu szkoleń otwartych. 

Uzależniony od ciągłego rozwoju robi wszystko, aby ludzie, którzy z nim pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia.

Wierzy, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym człowiekiem, a szczęście to nie cel, lecz droga sama w sobie.

Goście specjalni

Uczestnicy o Prowadzącym

Mariusz-Piękniewski.jpg
Zaraża wszystkich dookoła radością i pozytywnym nastawieniem. Perfekcyjny w działaniu i trafia do serca każdego człowieka. Należy do elity najlepszych trenerów w naszym kraju.
Mariusz Piękniewski
Przedsiębiorca
monika-gosciminska.jpg
Swoją energią, elokwencją i niebywałą wiedzą wniósł w ten projekt coś co można określić jednym słowem : bezcenne. Wielki człowiek z jeszcze wielkim sercem.
Monika Gościmińska
Ekspert ds. Finansów
Marta-Ossowska.jpg
Kamil Lizurej to szkoleniowiec szczególnego rodzaju. To unikalne połączenie ogromnej wiedzy i autentyczności. Ta autentyczność i urok osobisty sprawia, że czujesz mega moc. Motywacja, inspiracja i już wiesz ze możesz wszystko. Dla mnie Kamil to odkrycie tego roku.
Marta Ossowska
Przedsiębiorczyni
gosia-rzepecka.jpg
Kamil tworzy na swoich szkoleniach atmosferę niezwykle sprzyjającą podnoszeniu kompetencji uczestników. Jest osobą z charyzmą, budzącą szacunek i zaufanie do stosowanych metod. W sposób mistrzowski buduje pewność siebie u swoich klientów.
Małgorzata Rzepecka
Anestezjolog

Bilety

BILET POJEDYNCZY

Zamiast 997 zł

Oszczędzasz 472 zł

To aż 47% zniżki!

BILET PODWÓJNY

Zamiast 1994 zł

Oszczędzasz 1106 zł

To aż 55% taniej!

BILET GRUPOWY

Cena rośnie za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Gdzie i Kiedy?

Data zostanie ogłoszona po ustaniu pandemicznego szaleństwa 🙂