21 BŁĘDÓW, KTÓRE POPEŁNIŁEM
JAKO COACH & TRENER

szczere do bólu szkolenie online, dzięki któremu unikniesz stresu, niepotrzebnych wpadek oraz zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy
Już dzisiaj zarezerwuj swoje miejsce na to wydarzenie, ponieważ
liczba miejsc jest ograniczona - pokój webinarowy pomieści tylko 100 osób.

PONIEDZIAŁEK 22.08.2022

GODZINA 20:00

W trakcie bezpłatnEGO SZKOLENIA dowiesz się:

!

[PIENIĄDZE] 

Na co straciłem ponad 100 000 złotych myśląc, że są to “niezbędne inwestycje”, bez których biznes coacha i trenera w ogóle nie może funkcjonować, co okazało się kompletną bzdurą? 

 

!

[KLIENCI] 

W co wierzyłem na temat bycia coachem / trenerem mentalnym, przez co nie miałem klientów,  stabilizacji ani poczucia bezpieczeństwa?

!

[CZAS] 

Jakie fatalne w skutkach decyzje podjąłem, przez które zmarnowałem mnóstwo czasu, oddalałem się od swoich celów i błędy, których Ty nie musisz powielać na swojej drodze?

 

!

[BIZNES] 

Jakie rozwiązanie znalazłem, dzięki któremu zacząłem pracować z wymarzonymi klientami, pomagać ludziom na większą skalę i godnie zarabiać na swojej pasji?

 

Kim jestem?

Kamil Lizurej

Coach & Trener Mentalny

Jestem autorem warsztatów dla zespołów biznesowych i drużyn sportowych oraz wielu szkoleń otwartych, kursów online oraz WorkBooków.

Byłem wykładowcą Akademii Trenerów Mentalnych, stworzyłem Klub Rozwoju The Life Skillz, ukończyłem m.in. Uniwersytet Śląski na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching oraz prestiżową World Class Speaker Academy Łukasza Milewskiego.

Na co dzień pracuję głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami. Od 8 lat pomagam ludziom zrozumieć swoją psychikę i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu w pełni wykorzystywać swój potencjał. Robię wszystko, aby ludzie, którzy ze mną pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia.

Wierzę, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym człowiekiem, a szczęście to nie cel, lecz droga sama w sobie.

Polecam wszystkim, którym ciężko jest się zmobilizować. Kamil pokazuje, że małymi kroczkami można wejść na swój szczyt.
Katarzyna Przybyłowicz
Jego metody są niezwykle skuteczne, a to jak pracuje z ludźmi - wybija ich z orbit myślenia.
Klaudia i Hubert Sebesta
Dzięki Kamilowi i jego pracy, umiejętnościom i charyzmie, zmieniłam się z osoby zakompleksionej, żyjącej przeszłością i oczekiwaniami innych w pewną siebie, podążającą systematycznie i konsekwentnie do wyznaczonego sobie celu kobietę, żonę i matkę. Przestałam oglądać się na innych, a zaczęłam myśleć o swoich potrzebach.
Monika
Doskonale wie, jaka jest jego misja i konsekwentnie ją realizuje przekazując ludziom rzetelną wiedzę, ogromną dawkę inspiracji i skuteczne narzędzia.
Kamil Sikora
Bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich zadań, zawsze przygotowany i doskonale wie, co chce osiągnąć.
Artur "Kornik" Sowiński
DOWIEDZ SIĘ JAKIE SĄ NAJCZĘSTSZE BŁĘDY NIE TYLKO POCZĄTKUJĄCYCH TRENERÓW I COACHÓW ORAZ JAK ICH UNIKNĄĆ
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZISIAJ, A NAPRAWDĘ ZAOSZCZĘDZISZ SPORO CZASU, STRESU I PIENIĘDZY

PONIEDZIAŁEK 22.07.2022

GODZINA 20:00

ZACZYNAMY ZA:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Wszelkie Prawa Zastrzeżone – Kamil Lizurej – 2022