fbpx

DAJ MI 2 DNI, A POMOGĘ CI SIĘ UPORAĆ Z TRUDNĄ PRZESZŁOŚCIĄ, WYLECZYĆ RANY I PÓJŚĆ DO PRZODU

Czy chciałbyś:

wstawać każdego dnia z lekkością i uśmiechem na twarzy
wierzyć w siebie w każdej napotkanej sytuacji
przestać rozpamiętywać swoje dzieciństwo i relacje z rodzicami
uporać się z bolesnymi doświadczeniami z przeszłości
pozbyć się lęków, traum i strachu związanego z Twoją osobistą historią
√ w końcu żyć pełnią swoich możliwości?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś „TAK!” to czytaj dalej, bo chcę Ci opowiedzieć o rozwiązaniu, które z pewnością Ci pomoże.

Ponadto…

Jeśli wstajesz rano i nie czujesz ochoty, by żyć, myśl o obecnej pracy Cię odrzuca, ale zmuszasz się by tam iść…
Jeśli regularnie wracasz pamięcią do swojego dzieciństwa, relacji z rodzicami lub do przeszłych związków…
Jeśli boisz się zabierać głos w ważnych dla Ciebie sprawach i wiesz, że masz niskie poczucie własnej wartości
Jeśli w siebie nie wierzysz, a w Twojej głowie raz po raz pojawia się głos, który jeszcze mocniej podcina Ci skrzydła…

Czytaj dalej, jestem w stanie Ci pomóc dokonać zmiany.

 

Naprawdę cierpię, gdy słyszę kolejne historie ludzi, którzy nie żyją życiem, jakiego pragną.

Nie jestem w stanie zliczyć osób, które pomimo wysokiej inteligencji, życiowej zaradności, sami sabotują swoje działania, ponieważ w ich głowach mieszka niezliczona ilość ograniczających myśli, przekonań, ciężkich i nieprzepracowanych historii.

Musisz wiedzieć, że każdy z nas doświadczył w swoim życiu trudnych chwil. Niektóre z nich z Twojej perspektywy mogą być błahe, inne wręcz hardcorowe. Pamiętaj jednak, że dla „właściciela” tej historii, jest ona z pewnością jest bardzo ważna.
Zatem jeśli masz jakąś historię, co do której czujesz, że warto w końcu się nią zająć – przestań ją bagatelizować i po prostu podejmij działanie. 

O jakich historiach mówię? Oto kilka przykładów, które mogą wydać Ci się znajome. Być może...

…masz w sobie olbrzymią ilość negatywnych emocji, które zżerają Cię od środka. Nie wiem, czy jest to żal, gniew, frustacja, wkurwienie, rozpacz, smutek, depresja, bezsilność, ale wiem, że warto się nimi zająć tu i teraz.

…Twoje relacje z rodzicami (lub z jednym z nich) nie układały się (albo nadal nie układają) najlepiej. A może było lub nadal jest wręcz tragicznie. Może ktoś z rodziny mówi Ci jak masz żyć, co powinnaś, a czego nie, co wypada, a co nie wypada oraz cały czas ma wobec Ciebie roszczenia, oczekiwania i traktuje Cię jak małą dziewczynkę lub małego chłopczyka. Tę relację można uzdrowić, nawet jeśli ta osoba już nie żyje.

…Twój poprzedni związek zakończył się zranieniem i bólem, a na dodatek całkowicie podkopał Twoje poczucie własnej wartości i czujesz się jak gówno.

…żyjesz myślami, które Cię ograniczają, a jednocześnie nie wiesz co z nimi zrobić. Te myśli determinują Twoje zachowania i nie potrafisz dogadać się z ludźmi, poznać nikogo wartościowego, stworzyć pięknej relacji z drugim człowiekiem lub z samym sobą. Przez te ograniczające myśli nie podejmujesz działania, dzięki któremu możesz zmienić ścieżkę swojej kariery, zacząć się spełniać w pracy czy po prostu więcej zarabiać.

…czujesz wewnętrzny strach, ponieważ wielokrotnie doznawałaś/-eś zranienia przez innych i po prostu boisz się zaufać drugiemu człowiekowi. Zamykasz się w swojej bezpiecznej przestrzeni, lecz w głębi duszy jest Ci z tym źle.

…masz poczucie winy, bo w przeszłości zrobiłaś/-eś coś niedobrego i nie potrafisz sobie tego wybaczyć. Ile jeszcze? Ile jeszcze będziesz się z tym męczyć!?

ZROZUM WRESZCIE! NIE MUSISZ CIERPIEĆ!!!

Jeśli tylko sobie pozwolisz przestać cierpieć, przeprowadzę Cię przez proces, który:

 • uleczy Twoją przeszłość,
 • domknie to, co trzeba domknąć,
 • zredefiniuje Twoją życiową historię,
 • uwolni Cię od traum, bólu i cierpienia,
 • pomoże pokonać strach z przeszłości, który rzutuje na Twoją przyszłość
 • da Ci wolność do życia pełnią Twojego pięknego, nieograniczonego potencjału.

„Kamil! Ja chyba potrzebuję wieloletniej terapii…”

Naprawdę?

A gdybym Ci powiedział, że znam najskuteczniejsze narzędzia, które w badaniach dowiodły, iż 5 godzin pracy tymi metodami jest skuteczniejsze o 80% od 5 lat klasycznej psychoterapii?

To, co absolutnie musisz wiedzieć, to fakt, że terapia opiera się na pracy racjonalizującej wszystkie zachowania. Kładziesz się na kozetce i opowiadasz ze swojej głowy, o tym, co Ci się wydaje, że jest.

W pracy ze mną, w trakcie tego warsztatu sięgamy głębiej. Schodzimy prosto do Twojej podświadomości. Używamy najpotężniejszych zasobów Twojego umysłu oraz ciała! Tak, ciała!

Być może pomyślisz sobie:

„Moje problemy są intymne i się wstydzę – wolę pracować indywidualnie”

Doskonale Cię rozumiem, bo sam mam tak samo! Dlatego ten warsztat jest bardzo kameralny, ograniczony do maksymalnie 30 osób, które przychodzą tutaj w tym samym celu co Ty – uporać się ze swoją przeszłością.

Osobiście dopilnuję tego, aby nasza praca na warsztacie była przeprowadzana w atmosferze wzajemnego szacunku i przede wszystkim poufności.
Na tego typu warsztaty nie przychodzi byle kto, ale ludzie, którzy są zdeterminowani, aby zrobić coś ze swoim życiem.
Z drugiej strony, wiele metod, które dla Ciebie przygotowałem, opiera się na pracy grupowej. Przejście takich ćwiczeń wśród innych ludzi daje niesamowite rezultaty.

„Kamil, ale czy trening mentalny może być tak głęboką pracą, żeby w 2 dni zrobić tak wiele?”

Czy trening mentalny może dotykać przeszłości, czy jest to sfera zarezerwowana tylko dla psychologów? 

Zanim odpowiem Ci na to pytanie, pozwól, że nakreślę Ci odrobinę swojej historii.

Przez 6 lat zdobywałem wiedzę i doświadczenie, czerpiąc z różnych dziedzin i źródeł. Począwszy od coachingu, ze studiami coachingowymi włącznie, poprzez pracę z ciałem, głosem, psychologię pozytywną i zorientowaną na proces, na hipnozie kończąc, kompletowałem zestaw najbardziej skutecznych narzędzi, o jakich tylko słyszałem na swojej drodze rozwoju osobistego i zawodowego.
Co więcej, cały czas uczę się, rozwijam i dokładam nowe narzędzia do swojej pracy.

Osobiście, z całą odpowiedzialnością za drugiego człowieka, stwierdzam, że mam kompetencje do pracy także z przeszłością.
Wiem, jak wrażliwy jest to temat i delikatne struktury ludzkiego umysłu, dlatego tym bardziej, ze swoim wyczuciem, wiedzą, narzędziami i jeszcze raz powtórzę – odpowiedzialnością – pracuję z przeszłością.
Po prostu jestem do tego przygotowany, a zamiast mnie niech wypowiadają się referencje moich klientów, którym pomogłem się rozprawić z traumami, zacietrzewionymi emocjami, krzywdami i całą masą syfu, którego doświadczyli w przeszłości, a także w dzieciństwie.

Do pracy z przeszłością używam najczęściej hipnozy oraz pracy z ciałem i elementów terapii behawioralnej.

Trener mentalny trenerowi mentalnemu nierówny…

Niestety często widzę na facebooku ludzi, którzy po jednym weekendowym szkoleniu próbują pomagać innym jako trenerzy mentalni. To przykre… I niebezpieczne!

„Zmiana musi trwać bardzo długo”

Niestety, to bulls**t, w który sam wierzyłem, dopóki nie przepracowałem swojej historii metodami, których i Ty możesz doświadczyć w trakcie warsztatu.
Moja historia, doświadczenie, doświadczenia innych trenerów i przede wszystkim innych klientów pokazują, że zmiana, przy użyciu konkretnych metod i spełnieniu odpowiednich warunków (te będą na Freedom) może nastąpić błyskawicznie!

Jak poradzić sobie z historią swojego życia, ograniczeniami, lękami i przeszłymi relacjami, aby w końcu zacząć żyć i oddychać pełną piersią?
Jakimi metodami / narzędziami będziesz pracować?

 • będziesz pracować historią i metaforą – opowiesz o swoich przeżyciach w sposób, w który prawdopodobnie jeszcze nigdy nie opowiadałeś
 • zidentyfikujesz ograniczające przekonania (na temat siebie, innych i otaczającej rzeczywistości), a następnie zamienisz je na wzmacniające. Pomoże Ci w tym m.in. Racjonalna Terapia Zachowań®
 • przejdziesz oczyszczający i głęboki proces Radykalnego Wybaczania®
 • uwolnisz swoje ciało z pomocą Ruchu Spontanicznego
 • pozbędziesz się napięć i blokad w ciele za pomocą TRE®
 • uwolnisz swój prawdziwy, naturalny, głos
 • doświadczysz TimeLine Therapy®, czyli Terapii Linii Czasu
 • pozbędziesz się strachu, a także fobii (!) za pomocą metody zwanej Fobia Cure
 • Całość zwieńczymy procesem, który na zawsze zostanie w Twojej pamięci i udowodni Ci, jak wielką masz w sobie siłę.

Zbierałem i doświadczałem tych narzędzi od samego początku swojej trenerskiej kariery, bowiem wierzę, że głęboka praca daje najlepsze rezultaty.

Tak o poprzednich edycjach wypowiadali się uczestnicy

Zainwestuj w siebie, daj mi 2 dni, a uporasz się z przeszłością, trudnymi wspomnieniami, lękami i innymi ograniczeniami, które nie pozwalają Ci uwolnić swojego potencjału.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • dla osób, które chcą uwolnić się OD ograniczeń,
 • dla osób, które chcą przestać żyć przeszłością,
 • dla osób, które chcą uwolnić się DO życia pełnym potencjałem,
 • dla osób, które chcą

Dla kogo NIE jest to szkolenie?

 • dla osób, które lubią dusić się swoją przeszłością,
 • dla osób, które lubią rozpamiętywać,
 • dla osób, które nie chcą nic zmieniać w swoim życiu,
 • dla osób, które lubią narzekać i nie biorą odpowiedzialności za swoje życie.

Data i miejsce szkolenia

Data zostanie ogłoszona po ustaniu pandemicznego szaleństwa 🙂

 

Ale czy ja jestem gotowa/-y na taki proces? Czy to jest dobry moment?

Zamiast zastanawiać się, czy jesteś gotowa na przepracowanie swojej przeszłości, zadaj sobie pytanie: ile jeszcze masz cierpieć żyjąc ograniczeniami? I z jakiej racji!?

Osobiście nie wierzę w dobre momenty. Moim zdaniem coś takiego nie istnieje. Po prostu, jeżeli dobrnęłaś do tego momentu tego opisu, to znaczy, że temat Cię interesuje i jesteś gotowa, bo masz w sobie coś, o czym masz świadomość, że wymaga przepracowania.

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI

Tak mocno jestem przeświadczony o skuteczności swojej pracy, że daję Ci gwarancję satysfakcji albo 100% zwrot pieniędzy.

 

Jeśli po pierwszym dniu stwierdzisz, że to szkolenie nie jest dla Ciebie, nie ma szans, aby zmieniło coś w Twoim życiu – oddam Ci 100% wpłaconych przez Ciebie pieniędzy.

Tak! Dobrze przeczytałeś. Sto procent. Pełna satysfakcja albo zwrot gotówki.

Nie zwariowałem, po prostu wiem co robię.