STRATEGIE SUKCESU
BIZNESU COACHA I TRENERA

W 2 godziny od chaosu do klarowności:
Jak budować i rozwijać swoją praktykę,
by pomagać ludziom, spełniać swoje marzenia i czerpać satysfakcję ze swojej pracy.
weź udział w szkoleniu, w trakcie którego:
JAK? GDZIE? KIEDY? ZA ILE?
STRATEGIE SUKCESU
Cena w sklepie po szkoleniu: 189 zł
Teraz w wyjątkowej cenie: 89 zł
Kliknij w przycisk powyżej
i przejdź do bezpiecznych płatności online
CO MÓWIĄ UCZESTNICY INNYCH MOICH BIZNESOWYCH SZKOLEŃ:

Do końca roku zostało trochę ponad 4 miesiące, a końcówka wakacji, to idealny moment, aby zaplanować kolejne ruchy w swoim biznesie

Sesja_Angelika_00012

Aby zrobić to dobrze, zaczniemy od oceny Twojego biznesu i określimy etap, na którym aktualnie się znajdujesz.

Następnie określimy priorytet i plan działania, który wdrożysz, aby skutecznie rozwinąć swój biznes jeszcze w tym roku.

Jestem przekonany, że dużo działasz i masz wiele pomysłów. Może nawet tyle, że czasami wkrada się chaos i przytłoczenie, bo nie wiadomo już, za co się zabrać.

A może jesteś na etapie drobnego przestoju i od kilku tygodni Twoja aktywność pozostawia wiele do życzenia. Ten scenariusz jest równie powszechny.

Dlatego spojrzę na Twoje działania z zewnątrz - z pozycji neutralnego obserwatora i mentora. Dzięki temu dostrzeżemy to, co niewidoczne jest, gdy jesteśmy w centrum swojego biznesu.

ten projekt to gwarancja:
bardzo szybkich
efektów

wykonując plan krok po kroku,
przez 12 tygodni, z pewnością
zdobędziesz pierwszych
klientów, a inwestycja zwróci
się jeszcze w trakcie trwania programu

Wzajemnej grupowej
motywacji
trudniej jest odpuścić, kiedy jest się
otoczonym przez innych
zmobilizowanych fachowców. Energia
działania jest zaraźliwa!
Regularnego feedbacku do
podejmowanych działań

otrzymasz informację zwrotną do
wszystkiego, co zrobisz.

Osobiście pomogę Ci
na każdym kroku!

12-tygodniowy plan działania:

Tydzień

1

UZNANIE ZASOBÓW I Dynamiczny start

ŻELAZNA Gwarancja SATYSFAKCJI

Wiem, co teraz myślisz, dlatego mam dla Ciebie solidną gwarancję satysfakcji.

Możesz wziąć udział w AŻ 3 SPOTKANIACH BEZ RYZYKA! 

Jeśli po 3 spotkaniach uznasz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza. Dokładnie tak!

Żadnych pytań. 100% Twojego bezpieczeństwa i spokoju. Zero ryzyka.

Po prostu jestem pewny tego, jak dobry i skuteczny jest to proces, a zadowoleni uczestnicy poprzednich edycji tylko to potwierdzają.

 

To szkolenie jest idealne dla:

to nie jest kurs dla:

Co o mnie mówią?

Lila Golik

Trener

Każdemu kto poszukuje balansu w swoim życiu szczerze mogę polecić Kamila. Jak mało kto potrafi przeniknąć swojego klienta. Ma niesamowitą umiejętność wzbudzenia w człowieku wytrwałości, odwagi, koncentracji i napędu który tak bardzo jest nam potrzebny w życiu. Kamil ma w sobie olbrzymią empatię, oddanie i zrozumienie co bez wątpliwości pozwoli wznieść twoją świadomość a tym samym osiągnąć stan spokoju, radości a co za tym idzie sukcesu w życiu zawodowym, w sporcie czy w związkach. Miałam okazję dobrze poznać Kamila i zobaczyć, jakim jest zapalczywym poszukiwaczem prawdy i wiedzy na temat istoty człowieka przez co skutecznie podnosi swoją wartość jako trener mentalny. Gorąco polecam!

Monika Kręt

Kamil to właściwa osoba na właściwym miejscu. W swoją pracę wkłada dużo serca. Prawdziwie chce pomóc drugiemu człowiekowi. Kamil potrafi słuchać i rozumie drugiego człowieka okazując mu należny szacunek. Ma w sobie dużo ciepła, ale kiedy trzeba potrafi zawalczyć i docisnąć drugiego człowieka dając mu do zrozumienia jak ważne jest nasze uważne życie. Z czystym sumieniem mogę polecić Kamila jako coacha i trenera mentalnego. Bardzo dużo dobrego wniósł do mojego życia.

Agnieszka Janicka-Maj

Trenerka Mentalna

Z serca polecam Kamila! To opanowany, kompetentny, stanowczy i rzeczowy trener, znakomity obserwator! Sesje z nim radykalnie zmieniły moje spojrzenie na sprawy, które wydawały się bardzo trudne do rozwiązania. Kamil dodał mi odwagi, wskazał kierunki i krok po kroku pokazał jak wprowadzić najważniejszą ze zmian- zmianę Siebie. Pod wpływem wskazówek Kamila podjęłam działania, które zaledwie po kilku tygodniach dają bardzo istotne, zauważalne rezultaty. Kamil jest szczery, życzliwy i patrzy sercem. Już po kilku minutach sesji potrafi wychwycić obszary, które natychmiast kwalifikują się do zmiany.

Jakub Żórawski

Kamil naprawdę angażuje się w pracę z ludźmi. Ba, wkłada w to dużo serca i pilnuje zasad dla dobra efektów końcowych. Zrozumiecie co mam na myśli, kiedy poznacie Kamila osobiście. Bardzo dobrze prowadzi, oprócz intensywnych i głębokich zajęć grupowych, sesje indywidualne.

Karol Ciborowski

Trener Mentalny Juniorów

Jako szkoleniowiec w 100% praktyk, autentyczny oraz w niezwykle wyjątkowy sposób potrafiący przekazywać wiedzę. Jako trener mentalny, działający z serducha, trafia w samo sedno problemu. Po prostu mistrz treningu mentalnego – gorąco polecam !!!

Monika Gościmińska

Księgowa

Wielki człowiek z jeszcze wielkim sercem. Przy tym niezwykle wrażliwy i otwarty na drugiego człowieka. Trener Mentalny, szkoleniowiec, wykładowca. Na swojej drodze każdego napotkanego człowieka spotykamy po coś. Mnie poznanie Kamila dało wielkie poczucie dystansu do siebie, do innych. Robisz dobrą robotę ! Polecam Twoją osobę z wielkim przekonaniem, z serca. Każdemu komu rozwój osobisty bliski, każdemu kto myśli coś zmienić w swoim życiu.

Marta Ossowska

Przedsiębiorczyni

Kamil Lizurej to szkoleniowiec szczególnego rodzaju. To unikalne połączenie ogromnej wiedzy i autentyczności. Ta autentyczność i urok osobisty sprawia, że czujesz mega moc. Motywacja, inspiracja i już wiesz ze możesz wszystko. Dla mnie Kamil to odkrycie tego roku.

Małgorzata Rzepecka

Lekarz Anestezjolog

Kamil tworzy na swoich szkoleniach atmosferę niezwykle sprzyjającą podnoszeniu kompetencji uczestników. Jest osobą z charyzmą, budzącą szacunek i zaufanie do stosowanych metod. W sposób mistrzowski buduje pewność siebie u swoich klientów. Podczas sesji indywidualnych wyróżnia go dbałość o otoczenie i zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa i sprzyjające przeprowadzaniu głębokich procesów mentalnych. Z całego serca polecam!

Michał Koj

Piłkarz Górnika Zabrze

Kamil do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie – zawsze przygotowany i gotowy, by wysłuchać, dać wsparcie i pomóc. Zawsze zaskakiwał mnie swoją olbrzymią wiedzą na temat psychiki człowieka w różnych sytuacjach. Polecam!

Mariusz Piękniewski

Przedsiębiorca

Kamil – człowiek z wielką pozytywną energią, zarażający wszystkich dookoła radością u pozytywnym nastawieniem. Jako trener mentalny, mówca i szkoleniowiec jest perfekcyjny w działaniu i trafia do serca każdego człowieka. Sam otwiera swoje serca dla każdego i daje ciepło połączone z wiedzą na najwyższym poziomie. Jest to trener mentalny, personalny należący do elity najlepszych w naszym kraju. Serdecznie polecam wszystkim.

Adam Wolniewicz

Piłkarz Górnika Zabrze

Trening mentalny jest bardzo ważną częścią przygotowań do meczu. Gorąco polecam, szczególnie młodym, rozwijającym się zawodnikom, którzy chcieliby znaleźć w sobie spokój w trakcie meczu, rozgrywek czy też wysiłku fizycznego. Praca nad psychiką jest równie ważna jak trening fizyczny – gorąco polecam.

ŁUKASZ MILEWSKI

ORGANIZATOR NAJWIĘKSZYCH EVENTÓW

Kamil to duży facet z równie ogromną wiedzą. Serdecznie polecam spotkanie z nim, bo ma praktyczne i potwierdzone wynikami efekty w treningach mentalnych. A co to takiego zapytasz? Ano np. jak robić to, co robiłeś/łaś do tej pory w łatwiejszy sposób? Mniej blokad, przeszkód? Szczerze rekomenduję, to jedna z najlepszych opcji własnego rozwoju dostępna w PL w tej dziedzinie.

ARTUR ‘KORNIK’ SOWIŃSKI

ZAWODNIK MMA WALCZĄCY W KSW

Współpraca z Kamilem zawsze przebiegała wzorowo. Jest to człowiek bardzo profesjonalnie podchodzący do swoich zadań, zawsze przygotowany i doskonale wiedzący co chce osiągnąć. Ale największym plusem Kamila jest aura jaką wokół siebie wytwarza. Zawsze uśmiechnięty i otwarty, a co najważniejsze zawsze tym samym zarażał nawet takiego zamkniętego osobnika jak ja.

Poprzednie
Następne