FREEDOM

Daj mi 2 dni, a pomogę ci się uporać z trudną przeszłością,
wyleczyć rany i pójść do przodu!
NOWY TERMIN – 23-24.11.2021!

CZY CHCIAŁBYŚ:

PONADTO:

Jeśli chociaż raz Twoja odpowiedź brzmiała „TAK!”
i przede wszystkim chcesz to zmienić – to czytaj dalej, bo mam coś dla Ciebie!

FREEDOM

Naprawdę cierpię, gdy słyszę kolejne historie ludzi, którzy nie żyją życiem, jakiego pragną.

Nie jestem w stanie zliczyć osób, które pomimo wysokiej inteligencji, życiowej zaradności, sami sabotują swoje działania, ponieważ w ich głowach mieszka niezliczona ilość ograniczających myśli, przekonań, ciężkich i nieprzepracowanych historii.

Musisz wiedzieć, że każdy z nas doświadczył w swoim życiu trudnych chwil. Niektóre z nich z Twojej perspektywy mogą być błahe, inne wręcz hardcorowe. Pamiętaj jednak, że dla „właściciela” tej historii, jest ona z pewnością jest bardzo ważna.

Zatem jeśli masz jakąś historię, co do której czujesz, że warto w końcu się nią zająć – przestań ją bagatelizować i po prostu podejmij działanie.

O JAKICH HISTORIACH MÓWIĘ?

Oto kilka przykładów, które mogą wydać Ci się znajome. Być może:
”​

Masz w sobie olbrzymią ilość negatywnych emocji, które zżerają Cię od środka. Nie wiem, czy jest to żal, gniew, frustacja, wkurwienie, rozpacz, smutek, depresja, bezsilność, ale wiem, że warto się nimi zająć tu i teraz.

Twoje relacje z rodzicami (lub z jednym z nich) nie układały się (albo nadal nie układają) najlepiej. A może było lub nadal jest wręcz tragicznie. Może ktoś z rodziny mówi Ci jak masz żyć, co powinnaś, a czego nie, co wypada, a co nie wypada oraz cały czas ma wobec Ciebie roszczenia, oczekiwania i traktuje Cię jak małą dziewczynkę lub małego chłopczyka. Tę relację można uzdrowić, nawet jeśli ta osoba już nie żyje.

Twój poprzedni związek zakończył się zranieniem i bólem, a na dodatek całkowicie podkopał Twoje poczucie własnej wartości i czujesz się jak gówno.

żyjesz myślami, które Cię ograniczają, a jednocześnie nie wiesz co z nimi zrobić. Te myśli determinują Twoje zachowania i nie potrafisz dogadać się z ludźmi, poznać nikogo wartościowego, stworzyć pięknej relacji z drugim człowiekiem lub z samym sobą. Przez te ograniczające myśli nie podejmujesz działania, dzięki któremu możesz zmienić ścieżkę swojej kariery, zacząć się spełniać w pracy czy po prostu więcej zarabiać.

czujesz wewnętrzny strach, ponieważ wielokrotnie doznawałaś/-eś zranienia przez innych i po prostu boisz się zaufać drugiemu człowiekowi. Zamykasz się w swojej bezpiecznej przestrzeni, lecz w głębi duszy jest Ci z tym źle.

masz poczucie winy, bo w przeszłości zrobiłaś/-eś coś niedobrego i nie potrafisz sobie tego wybaczyć. Ile jeszcze? Ile jeszcze będziesz się z tym męczyć!?

KIM JESTEM?

Nazywam się Kamil Lizurej i jestem trenerem mentalnym, certyfikowanym coachem i mówcą.

Ukończyłem m.in. Uniwersytet Śląski na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching oraz certyfikowane kursy hipnozy oraz NLP, a także prestiżową World Class Speaker Academy.
Miałem olbrzymie szczęście, że pierwsza szkoła coachingu, treningu mentalnego i wystąpień publicznych, do jakiej trafiłem była… niepowtarzalna.

Szkolenia tam były głębokie, pełne procesów dających trwałe zmiany na wszystkich poziomach świadomości.

To było naprawdę coś. Pierwszy rok szkoleń był dla mnie przełomowy. Moje życie zmieniło się diametralnie.

Od razu zapragnąłem dzielić się zdobytą wiedzą i pomóc jak największej liczbie osób. Rozpocząłem pracę jako trener mentalny, świadomie wybierając klientów i podejmując się tylko takich tematów, z którymi miałem absolutną pewność, że będę w stanie pomóc drugiemu człowiekowi.

W tym czasie powstała też Ogólnopolska Społeczność Rozwoju, a ja stanąłem na jej czele w Katowicach, organizując comiesięczne 4-godzinne szkolenia w cenie biletu do kina. Przez szkolenia Katowickiej Społeczności przeszło ponad 300 osób.

Zacząłem również szkolić i występować na większych scenach, przed szerszą publicznością nawet kilkuset osób.

Z czasem zachciałem też poznać inne narzędzia i nurty treningu mentalnego, dlatego przez kolejne 2 lata jeździłem na mnóstwo innych szkoleń. Kiedyś podliczyłem, że w ciągu najbardziej intensywnego półrocza, na salach szkoleniowych spędziłem 58 dni. Prawie 2 miesiące z 6 spędziłem na szkoleniach!

Doświadczanie tak wielu szkoleń pokazało mi też ciemne strony rozwoju osobistego.

Wiele z nich nie powodowało trwałych zmian, a jedynie wzbudzały wysokie emocje, które… uzależniały.

Szkolenia były drogie, emocje były super, efekty krótkotrwałe.

Przeszedłem swojego rodzaju bunt przeciw szkoleniom. Widziałem, że wiele z nich, to zwykłe naciąganie ludzi i głoszenie prawd objawionych, które nie dają realnych zmian.

Byłem wkurzony na taki stan rzeczy!

Zacząłem wtedy szukać systemu, dzięki któremu mógłbym temu zaradzić. Postanowiłem, że zacznę działać mocniej, jeszcze bardziej intensywnie, aby pokazać ludziom, że szkolenia mogą być głębokie, mocne i powodować trwałe zmiany.

Wyciągałem wnioski ze szkoleń, dzięki którym trwale zmieniłem swoje życie oraz z tych, które niewiele mi dały. Poszerzałem też wiedzę z zakresu prowadzenia szkoleń oraz głębokich zmian.

Ludzki umysł i wprowadzanie trwałych zmian stały się moją pasją.

Dzisiaj doskonale wiem, co działa, a co jest tylko dobrze brzmiącą marketingową papką i dlaczego. Świadomie wykorzystuję najskuteczniejsze metody dokonywania zmian z różnych dziedzin, od coachingu i treningu mentalnego przez psychologię pozytywną i zorientowaną na proces, aż po hipnozę (tak, jestem też hipnoterapeutą).

Jeśli tylko sobie pozwolisz przestać cierpieć, przeprowadzę Cię przez
proces, który:

Zainwestuj w siebie, daj mi 2 dni, a uporasz się z przeszłością, trudnymi wspomnieniami, lękami i innymi ograniczeniami, które nie pozwalają Ci uwolnić swojego potencjału.

żelazna gwarancja satysfakcji

Wiem, co teraz myślisz, dlatego mam dla Ciebie nietypową gwarancję.

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji pojawiają się jeszcze różne pytania. Zapisać się, czy nie? Czy to się zwróci? Jak szybko zobaczę efekty?

(Podpowiadam: zobaczysz je od razu w trakcie kursu).

Dlatego przygotowałem dla Ciebie żelazną gwarancję satysfakcji. Zapisz się na to szkolenie, a jeśli do 30 dni uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza. Nie musisz podawać żadnego konkretnego powodu! Nie obrażę się, nie strzelę focha, nie wpiszę Cię na „czarną listę”, ani nic takiego.

Rozumiem, że nie wszystko wszystkim musi odpowiadać.