JAK UWIERZYĆ W SIEBIE?

Odkryj niesamowicie skuteczny system budowania wiary w siebie i mocnego poczucia własnej wartości
I.D.Ź.P.O.S.W.O.J.E. by zdobyć to, czego pragniesz
Zarezerwuj swoje miejsce na szkolenie online i odkryj metody, które wykorzystuję na co dzień w pracy z ambitnymi ludźmi, w tym z przedsiębiorcami, menadżerami i sportowcami!

CZWARTEK 21.07.2022

GODZINA 20:00

W trakcie bezpłatnEGO SZKOLENIA dowiesz się:

#1

Jakie z pozoru niewinne błędy popełniają osoby, którym brakuje wiary w siebie, przez które nieświadomie obniżają swoją pewność siebie i podkopują poczucie własnej wartości?

#2

Jaki jest największy paradoks samoakceptacji i dlaczego wkurzanie się na siebie (na głos lub w myślach) nie jest dobrym rozwiązaniem? Poznasz moją autorską metodę P.A.S.T., dzięki której przestaniesz siebie krytykować.

#3

[Instrukcja] Jak być asertywnym wykorzystując model B.O.R.D.E.R., który pozwala stawiać granice dokładnie tam, gdzie chcesz.

#4

[Sekret Psychologii High Performance] Jak wybitne jednostki wchodzą w stan pewności siebie i pokonują swoje lęki? (I jak Ty możesz zrobić to samo!)

 

#5

Jakie są 3 Niewidzialne Siły Rządzące Naszym Życiem i jak je wykorzystać do zbudowania niezachwianej wiary w siebie?

#6

Jakie etapy musisz przejść, aby zbudować trwałe poczucie własnej wartości i stabilną pewność siebie? Pokażę Ci dokładnie na czym polega każdy z etapów, aby brak wiary w siebie nie był już dla Ciebie blokującym problemem.

Kim jestem?

Kamil Lizurej

Coach & Trener Mentalny

Jestem autorem warsztatów dla zespołów biznesowych i drużyn sportowych oraz wielu szkoleń otwartych, kursów online oraz WorkBooków.

Byłem wykładowcą Akademii Trenerów Mentalnych, stworzyłem Klub Rozwoju The Life Skillz, ukończyłem m.in. Uniwersytet Śląski na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching oraz prestiżową World Class Speaker Academy Łukasza Milewskiego.

Na co dzień pracuję głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami. Od 8 lat pomagam ludziom zrozumieć swoją psychikę i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu w pełni wykorzystywać swój potencjał. Robię wszystko, aby ludzie, którzy ze mną pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia.

Wierzę, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym człowiekiem, a szczęście to nie cel, lecz droga sama w sobie.

Polecam wszystkim, którym ciężko jest się zmobilizować. Kamil pokazuje, że małymi kroczkami można wejść na swój szczyt.
Katarzyna Przybyłowicz
Jego metody są niezwykle skuteczne, a to jak pracuje z ludźmi - wybija ich z orbit myślenia.
Klaudia i Hubert Sebesta
Dzięki Kamilowi i jego pracy, umiejętnościom i charyzmie, zmieniłam się z osoby zakompleksionej, żyjącej przeszłością i oczekiwaniami innych w pewną siebie, podążającą systematycznie i konsekwentnie do wyznaczonego sobie celu kobietę, żonę i matkę. Przestałam oglądać się na innych, a zaczęłam myśleć o swoich potrzebach.
Monika
Doskonale wie, jaka jest jego misja i konsekwentnie ją realizuje przekazując ludziom rzetelną wiedzę, ogromną dawkę inspiracji i skuteczne narzędzia.
Kamil Sikora
Bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich zadań, zawsze przygotowany i doskonale wie, co chce osiągnąć.
Artur "Kornik" Sowiński

POZNAJ MODEL I.D.Ź.P.O.S.W.O.J.E.

UWIERZ W SIEBIE I ZDOBĄDŹ TO, CZEGO PRAGNIESZ!
WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNEJ KONFERENCJI ONLINE

CZWARTEK 21.07.2022

GODZINA 20:00

ZAPISY KOŃCZĄ SIĘ ZA:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Wszelkie Prawa Zastrzeżone – Kamil Lizurej – 2022