LIFE CHANGER

Nie zmienię Twojego życia. Ty zrobisz to sam! Wystarczy Ci
tylko 7 dni!

DAJ MI 7 DNI

A ja pomogę Ci odmienić swoje życie, odnaleźć życiową misję i czerpać radość z każdego dnia!

Zanim przeczytasz opis, odpowiedz na pytania:

Zastanów się tylko – jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś:

Zanurz się na 7 dni w świecie
rozwoju i treningu mentalnego

Life Changer to największe i najpotężniejsze szkolenie, jakie dotychczas stworzyłem.

Kiedy nad nim pracowałem, myślałem o wszystkich ludziach, którzy chcą w krótkim
czasie dokonać wielkich zmian w swoim życiu.

To właśnie dlatego trwa ono aż 7 dni i jest szkoleniem wyjazdowym, w trakcie którego
zapewniam Ci nocleg i wyżywienie.

Jeśli odpowiedź chociaż raz brzmiała „TAK!” – czytaj dalej – to szkolenie jest dla Ciebie!

ZNASZ TO?

Chcesz od życia więcej, a tymczasem wstajesz rano zmęczona, Twoja praca nie daje Ci pełnej satysfakcji, a może i bywają dni, w których masz jej serdecznie dość…

Nie możesz liczyć na wsparcie najbliższych, Twojej drugiej połówki (bo być może nawet jej nie ma albo jest tylko formalnie), a pragniesz swoje życie wypełnić miłością i radością…

Z trudem przychodzi Ci patrzenie na swoje odbicie w lustrze, a w Twojej głowie rządzi głos, który wmawia CI, że nie dasz rady, że to za trudne, że i tak Ci się nie uda, że jesteś słaba i do niczego się nie nadajesz…

Bywasz przytłoczona stresem, ciężkimi emocjami i tracisz motywację do działania…

Kładziesz się do łóżka bez satysfakcji, a swoje frustracje topisz w alkoholu lub zajadasz śmieciowym jedzeniem, niszcząc swoje ciało…

Momentami masz dość życia…

Wyobraź sobie taką rzeczywistość:

Zaczynasz budzić się z uśmiechem na twarzy i radością w sercu – tak po prostu. Jesteś na ścieżce kariery, która daje Ci pełną satysfakcję i godziwe pieniądze.

U Twojego boku jest osoba, którą kochasz całym sercem i z łatwością się dogadujecie.

Kochasz swoje ciało i akceptujesz jego niedoskonałości, co pozwala Ci bez nienawiści do siebie nad nim pracować. Z Twojego życia zniknęły autodestrukcyjne zachowania, które zastąpione zostały miłością i troską o najważniejszą osobę w Twoim życiu, o osobę, z którą będziesz do samego końca – o Ciebie.

Z radości chce Ci się tańczyć, śpiewać, podskakiwać, śmiać, nawiązywać i utrzymywać piękne relacje.

Zasypiasz z głębokim poczuciem spełnienia i spokojem w duszy.
Kochasz życie!

To może być Twoja rzeczywistość!

Jedyne, co musisz zrobić, to wziąć odpowiedzialność za swoje życie i przejść głęboką metamorfozę.
ZAPRASZAM CIĘ NA WAKACJE Z ROZWOJEM!

Czego doświadczysz i nauczysz się w trakcie Life Changer'a?

W czasie tego wyjątkowego szkolenia przejdziesz wyjątkowy proces osobistej głębokiej metamorfozy, której efekty będą trwałe. Ponadto dostaniesz zestaw narzędzi i strategii gotowych do wprowadzenia w Twoim życiu prywatnym i zawodowym od zaraz.
Nauczę Cię podstaw hipnozy i autohipnozy, dzięki czemu zbudujesz dobry kontakt ze swoją podświadomością. Jak zapewne wiesz, w podświadomości przechowywane są nasze wspomnienia, emocje, nawyki, przekonania czy wartości. To właśnie dzięki pracy z podświadomością nauczysz się dokonywać głębokich i trwałych zmian. Z łatwością będziesz też pielęgnować już wprowadzone zmiany.
Przejdziesz wyjątkowe narzędzie, jakim jest Dynamika Talentów, dzięki której odkryjesz, co tak naprawdę jest Twoim życiowym powołaniem. Czarno na białym zobaczysz swoje silne i słabe strony. Przez pryzmat swoich silnych stron będziesz poszukiwać swojej życiowej misji. Zależy Ci na wybitnych osiągnięciach? To właśnie ludzie z głębokim poczuciem misji, opierający się na swoich mocnych stronach, osiągają spektakularne wyniki w życiu. Możesz do nich dołączyć.
Poznasz najskuteczniejsze narzędzia zarządzania swoim umysłem, bo od tego zależy Twoje poczucie szczęścia i spełnienia w życiu. Zaprogramujesz się na czerpanie przyjemności z codziennych czynności, zwiększysz poziom swojej motywacji i chęci do działania.
Każdy wie jak ważne jest wyznaczanie celów, lecz nie każdy potrafi wyznaczać je w sposób, dzięki któremu może z łatwością je osiągnąć. Takie metody jak GROW czy SMART w głównej mierze odnoszą się do świadomej, analitycznej części naszego umysłu. W trakcie Life Changer’a nauczysz się wyznaczać cele w sposób, który trafi wprost do Twojej podświadomości.
Nauczysz się pobierać strategie myślenia i działania ludzi wybitnych, nawet nie mając do nich bezpośredniego dostępu. Pokażę Ci, w jaki sposób możesz odkrywać w ludziach odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i działać tak, jak działają najlepsi.
Nauczysz się rozpoznawać prawdziwe emocje innych ludzi oraz dostosowywać do nich, dzięki czemu ludzie z przyjemnością będą Cię słuchali, a Ty łatwiej nawiążesz nić porozumienia. Poznasz techniki aktywnego słuchania oraz skuteczne narzędzia wywierania wpływu na ludzi, które od razu przetrenujesz z innymi uczestnikami.
Nie byłbym sobą, gdybym nie zadbał o to, abyś wprowadził zmiany na wszystkich poziomach neurologicznych. W ten sposób nie wrócisz „ze szkolenia do rzeczywistości”, ale zaczniesz ją tworzyć. Zmiany zaczniesz od poziomu środowiska, przez zachowania, umiejętności, wartości i przekonania, na tożsamości i misji kończąc.
Nasze ciało i umysł stanowią nierozerwalną jedność. Będziesz rozwijać się zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Jeśli nie czujesz jeszcze swobody w swoim ciele, brakuje Ci spontaniczności i luzu, cały czas przejmujesz się tym jak wyglądasz i co pomyślą o Tobie inni – tutaj się z tym rozprawisz raz na zawsze. Niech żyje wolność i swoboda!
Chociaż żyjemy tu i teraz, projektując swoją przyszłość, musimy pamiętać o olbrzymim wpływie, jaki ma na nas nasze życiowe doświadczenie. W trakcie tego wyjazdu, w bezpieczny sposób zanurzysz się w swojej przeszłości, aby dokonać zmian w teraźniejszości. Uwolnisz skrywane dotąd zasoby i z nową jakością wejdziesz w przyszłość.
Stworzysz swój Indywidualny Program Rozwoju, którego realizację osobiście będę wspierać także po naszym szkoleniu. W ciągu następnych trzech miesięcy odbędą się 3 szkolenia on-line, w trakcie których zadbam o to, aby zmiany przez Ciebie dokonane były należycie pielęgnowane.

Cena Life Changer Obejmuje:

Zanim przeczytasz opis, odpowiedz na pytania:

i wiele więcej!

„Kamil, ale czy szkolenie może być tak skuteczne?”

Na pytanie, czy można zmienić się nie do poznania w 7 dni, osoby na Facebooku, w tym Uczestnicy moich szkoleń napisali:

Lila Golik

Trener

Każdemu kto poszukuje balansu w swoim życiu szczerze mogę polecić Kamila. Jak mało kto potrafi przeniknąć swojego klienta. Ma niesamowitą umiejętność wzbudzenia w człowieku wytrwałości, odwagi, koncentracji i napędu który tak bardzo jest nam potrzebny w życiu. Kamil ma w sobie olbrzymią empatię, oddanie i zrozumienie co bez wątpliwości pozwoli wznieść twoją świadomość a tym samym osiągnąć stan spokoju, radości a co za tym idzie sukcesu w życiu zawodowym, w sporcie czy w związkach. Miałam okazję dobrze poznać Kamila i zobaczyć, jakim jest zapalczywym poszukiwaczem prawdy i wiedzy na temat istoty człowieka przez co skutecznie podnosi swoją wartość jako trener mentalny. Gorąco polecam!

Monika Kręt

Kamil to właściwa osoba na właściwym miejscu. W swoją pracę wkłada dużo serca. Prawdziwie chce pomóc drugiemu człowiekowi. Kamil potrafi słuchać i rozumie drugiego człowieka okazując mu należny szacunek. Ma w sobie dużo ciepła, ale kiedy trzeba potrafi zawalczyć i docisnąć drugiego człowieka dając mu do zrozumienia jak ważne jest nasze uważne życie. Z czystym sumieniem mogę polecić Kamila jako coacha i trenera mentalnego. Bardzo dużo dobrego wniósł do mojego życia.

Agnieszka Janicka-Maj

Trenerka Mentalna

Z serca polecam Kamila! To opanowany, kompetentny, stanowczy i rzeczowy trener, znakomity obserwator! Sesje z nim radykalnie zmieniły moje spojrzenie na sprawy, które wydawały się bardzo trudne do rozwiązania. Kamil dodał mi odwagi, wskazał kierunki i krok po kroku pokazał jak wprowadzić najważniejszą ze zmian- zmianę Siebie. Pod wpływem wskazówek Kamila podjęłam działania, które zaledwie po kilku tygodniach dają bardzo istotne, zauważalne rezultaty. Kamil jest szczery, życzliwy i patrzy sercem. Już po kilku minutach sesji potrafi wychwycić obszary, które natychmiast kwalifikują się do zmiany.

Jakub Żórawski

Kamil naprawdę angażuje się w pracę z ludźmi. Ba, wkłada w to dużo serca i pilnuje zasad dla dobra efektów końcowych. Zrozumiecie co mam na myśli, kiedy poznacie Kamila osobiście. Bardzo dobrze prowadzi, oprócz intensywnych i głębokich zajęć grupowych, sesje indywidualne.

Karol Ciborowski

Trener Mentalny Juniorów

Jako szkoleniowiec w 100% praktyk, autentyczny oraz w niezwykle wyjątkowy sposób potrafiący przekazywać wiedzę. Jako trener mentalny, działający z serducha, trafia w samo sedno problemu. Po prostu mistrz treningu mentalnego – gorąco polecam !!!

Poprzednie
Następne

TAKIE SĄ FAKTY:

ZMIANA MOŻE NASTĄPIĆ BŁYSKAWICZNIE!

Zainwestuj w siebie. Daj mi tydzień, a wyjedziesz w nowej,
lepszej wersji siebie!

Dla kogo jest to szkolenie?
Dla kogo NIE jest to szkolenie?

DATA I MIEJSCE SZKOLENIA

Data zostanie ogłoszona po ustaniu pandemicznego szaleństwa 🙂

KIM JESTEM?

Kamil Lizurej

Coach & Trener Mentalny

Jestem autorem warsztatów dla zespołów biznesowych i drużyn sportowych oraz wielu szkoleń otwartych, kursów online oraz WorkBooków.

Byłem wykładowcą Akademii Trenerów Mentalnych, stworzyłem Klub Rozwoju The Life Skillz, ukończyłem m.in. Uniwersytet Śląski na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching oraz prestiżową World Class Speaker Academy Łukasza Milewskiego.

Na co dzień pracuję głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami.

Od 8 lat pomagam ludziom zrozumieć swoją psychikę i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu w pełni wykorzystywać swój potencjał. Robię wszystko, aby ludzie, którzy ze mną pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia.

Wierzę, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym człowiekiem, a szczęście to nie cel, lecz droga sama w sobie.

+ 0
Przeprowadzonych
sesji indywidualnych
+ 0
zadowolonych klientów
z całego świata
0
Lat Doświadczenia
w Sporcie i Biznesie

żelazna gwarancja satysfakcji

Wiem, co teraz myślisz, dlatego mam dla Ciebie nietypową gwarancję.

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji pojawiają się jeszcze różne pytania. Zapisać się, czy nie? Czy to się zwróci? Jak szybko zobaczę efekty?

(Podpowiadam: zobaczysz je od razu w trakcie kursu).

Dlatego przygotowałem dla Ciebie żelazną gwarancję satysfakcji. Zapisz się na to szkolenie, a jeśli do 30 dni uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza. Nie musisz podawać żadnego konkretnego powodu! Nie obrażę się, nie strzelę focha, nie wpiszę Cię na „czarną listę”, ani nic takiego.

Rozumiem, że nie wszystko wszystkim musi odpowiadać.