fbpx

Bądź pewny siebie w relacjach, pracy i każdej życiowej sytuacji.

Na początek odpowiedz sobie na pytania:

 • Czy chciałbyś mieć więcej odwagi, by porozmawiać z obcą osobą?
 • Czy chciałbyś z lekkością prowadzić rozmowy biznesowe i sprzedażowe?
 • Czy chciałbyś umieć walczyć o swoje, zamiast odpuszczać?
 • Czy chcesz lepiej zarabiać?
 • Czy marzysz o większej skuteczności w sporcie?
 • Czy chciałbyś móc wzmacniać i podbudowywać swoich bliskich, na których Ci zależy?
 • Czy w decydujących chwilach chciałbyś umieć postawić na siebie, swoje cele i marzenia?

Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś „tak” to czytaj dalej, bo chcę Ci opowiedzieć o umiejętności, która nie dość, że jest bardzo opłacalna, to w dzisiejszych czasach jest po prostu koniecznością. 

Ta umiejętność to…

zdrowa pewność siebie

Najważniejsze w powyższym zdaniu nie jest słowo „pewność”, ani „siebie”, lecz „umiejętność”. Tak – pewności siebie można się nauczyć!

Włącz video i zobacz, dlaczego pewność siebie się opłaca oraz poznaj 7 wskazówek, dzięki którym łatwiej będzie Ci ją budować:

Oto 5 powodów, dla których warto nauczyć się pewności siebie:

 1. Idziesz po swoje – koniec z odpuszczonymi marzeniami i strachem, który paraliżuje Cię przed podjęciem (od)ważnych decyzji.


  Pewność siebie jest ściśle powiązana z odwagą do działania, wielkimi marzeniami i ich realizacją.
  Nie da się żyć życiem, którego się pragnie, kierując się strachem.
  Tak to po prostu nie działa.

 2. Wyjątkowe relacje, lepszy odbiór przez ludzi – badania przeprowadzone nad pewnością siebie przez Schlenkera i Leary’ego pokazują, że osoby pewne siebie są postrzegane jako bardziej kompetentne niż… ma to miejsce w rzeczywistości!


  Większość osób twierdzi, że pewność rodzi się tylko z doświadczenia. A czy przypadkiem nie znasz osób, które mają doświadczenie, sukcesy, a i tak brakuje im pewności siebie?

  Ponadto pozwala Ci zainicjować kontakt z osobami, które Ci się podobają, które uznajesz za wartościowe, które chcesz poznać. Do tego łatwiej przychodzi Ci pogłębianie już istniejące relacje, ponieważ masz w nich więcej swobody i autentyczności.

  Do tego wszystkiego stajesz się wyjątkowym partnerem do rozmów, kiedy potrafisz podbudować swojego rozmówcę. A co dopiero, gdy jest to Twoja rodzina.

 3. Godziwe zarobki – tutaj pewność siebie działa wielowymiarowo.

  Po pierwsze, lepiej wykonujesz swoją pracę, bo zaczynasz ufać sobie. Przez to wskakujesz na wyższy poziom, stajesz się ekspertem, masz większą szansę na awans lub zmianę pracy.

  Po drugie, łatwiej przychodzi Ci pozyskiwanie i obsługa klientów. Nie masz najmniejszego problemu z wykonywaniem telefonów, czy podchodzeniem do nich i rozmową na żywo. Ilość zadowolonych klientów przekłada się na Twoje wynagrodzenie.

  Po trzecie, masz odwagę asertywnie porozmawiać z szefem o podwyżce. Jeśli jesteś przedsiębiorcą – masz odwagę podnieść ceny swoich usług.

 4. Szacunek do samego siebie – wyznaczasz sobie odważne cele i masz odwagę je zrealizować.

  Każdy jeden zrealizowany cel, spełnione marzenie, dotrzymane słowo, które sobie dajesz, budują szacunek do samego siebie.
  Ponadto masz odwagę odmówić, gdy nie masz na coś ochoty, a także poprosić o coś, na czym Ci zależy.

 5. Spełnienie – uczucie, którego życzę każdemu.

  Rozwijając w sobie pewność siebie i żyjąc odważnie, jesteś na prostej drodze do spełnienia w każdym obszarze swojego życia. Masz odwagę wziąć odpowiedzialność za swoje jedyne życie.

 

Tylko pomyśl, jakie nowe możliwości otworzą się przed Tobą, gdy zastosujesz wiedzę zdobytą w tym kursie?

KIM JESTEM?

Nazywam się Kamil Lizurej i pomagam ludziom zrozumieć własną psychikę i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu wykorzystać pełnię potencjału. Na co dzień pracuję głównie z menedżerami, przedsiębiorcami i sportowcami, którym pomagam zbudować zdrową pewność siebie.

Ukończyłem na Uniwersytecie Śląskim dwa kierunki: Administrację oraz Doradztwo Filozoficzne i Coaching. Jestem absolwentem prestiżowej World Class Speaker Academy oraz Masterem i Trenerem NLP.

Stworzyłem Klub Rozwoju The Life Skillz, gdzie w cenie biletu do kina prowadziłem 4-godzinne otwarte szkolenia z kompetencji miękkich. Obecnie przeniosłem tę działalność do internetu.

Przez blisko 3 lata byłem wykładowcą Akademii Trenerów Mentalnych, współprowadząc aż 8 edycji tego projektu, kształcąc ponad 200 trenerów mentalnych.

Występuję na konferencjach akademickich i biznesowych w panelach o tematyce coachingowej i rozwojowej.

Jestem uzależniony od ciągłego rozwoju i robię wszystko, aby ludzie, którzy ze mną pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia. Mamy tylko jedno życie i chcę wspierać ludzi w przeżyciu go na maxa!

Aby umożliwić rozwój jak największej liczbie osób, wychodzę z propozycją, którą właśnie czytasz.

„Żeby być pewnym siebie, muszę najpierw być w czymś dobry”

To największy mit na temat pewności siebie, który słyszę baaardzo często. Zdecydowanie za często, bo mit ten jest bardzo krzywdzący dla ludzi. 

Poznałem zdecydowanie zbyt wielu ekspertów, którzy zarabiają znacznie poniżej swoich możliwości, bo ktoś ich, za przeproszeniem “dymał”. I było to możliwe tylko dlatego, że nie byli pewni siebie

Poznałem zbyt wiele kobiet i mężczyzn będących singlami, lub co gorsza, w toksycznych związkach, tylko dlatego, że nie potrafią postawić na siebie. Wynikało to często z braku i akceptacji, zerowej asertywności i tragicznego poziomu pewności siebie.

Co więcej, badania psychologów potwierdzają, że to nie ekspertyza i doświadczenie dodają pewności siebie, ale pewność siebie trzeba zbudować z wnętrza. Do tego, osobom pewnym siebie, budowanie pozycji eksperta przychodzi o wiele łatwiej.

„Kamil, ale ja zawsze byłem nieśmiały, jestem introwertykiem”

No i co z tego? Pewność siebie to nie cecha osobowości zastrzeżona tylko dla ekstrawertyków czy innych „wybrańców”.

 

Pewność siebie to UMIEJĘTNOŚĆ, której jestem w stanie nauczyć także Ciebie!

 

Nauczyłem jej przedsiębiorców, menadżerów, piłkarzy i fighterów, studentów i uczniów liceów, a także wielu rodziców, którzy chcieli przekazać tę wiedzę swoim dzieciom. Oni wszyscy mieli naprawdę różne charaktery i osobowości.

 

Twoja osobowość nie ogranicza umiejętności jaką jest pewności siebie.

"Ale dlaczego uważasz, że to kurs dla mnie?"

Sprawdźmy, czy znane Ci są poniższe sytuacje…

Czy nie masz już dość sytuacji, w których z frustracją obserwujesz jak osoba o mniejszych kompetencjach od Ciebie zgarnia wszystkie laury, bo po prostu się odważyła?

Ile razy jeszcze będziesz sobie pluć w brodę, bo ktoś mniej atrakcyjny od Ciebie zagadał do osoby „z nie swojej ligi” i nawiązali relację, która trwa do dziś, a Ty się temu tylko przyglądasz?

Czy nie masz dość spotkań, na których Twoi znajomi chwalą się sukcesami, a Ty czujesz się jak głupek, ponieważ nie masz na tyle odwagi, by podjąć konkretne decyzje o zmianie pracy, swojej sytuacji finansowej czy przeprowadzce do miejsca, o którym marzysz od zawsze?

To strasznie nieprzyjemne uczucie, gdy z jednej strony chcesz cieszyć się radością swoich przyjaciół, którzy odnoszą sukcesy i z entuzjazmem się nimi chwalą…. A z drugiej czujesz się przy nich źle i nie bardzo chcesz się spotykać…

Te przypadki nie są wymyślone – to rzeczywistość, którą obserwuję na co dzień. W każdej z powyższych sytuacji pomogłem tym ludziom za pomocom narzędzi, które teraz są dostępne także dla Ciebie.

Uwielbiam powoływać się na rzetelne źródła
i wiedzę potwierdzoną naukowo

A nauka mówi jasno:

PEWNOŚĆ SIEBIE SIĘ PO PROSTU OPŁACA!

Zobacz jak ciekawy wynik eksperymentu otrzymali naukowcy:

Amerykańscy psychologowie Barry Schlenker i Mark Leary podjęli próbę ustalenia, jaki wpływa na postrzeganą kompetencję mają osobiste prognozy. Uczestnikom powierzono przypadkowe zadania z poleceniem przewidzenia oczekiwanych wyników przed przystąpieniem do ich realizacji. 

Składano deklaracje w skali od „bardzo dobrze” do „bardzo słabo”. Druga grupa badanych, pełniąca rolę obserwatorów, zanotowała owe przewidywania. 

Następnie uczestnicy wykonali swoje zadania. Po ujawnieniu, jak dobrze lub jak słabo wypadli, obserwatorzy ocenili ich kompetencje.

Zdrowy rozsądek podpowiada, że oceny wystawiono na podstawie wyników: tych, którzy poradzili sobie najlepiej, uznano za kompetentnych, pozostałych za mniej kompetentnych lub niekompetentnych.

Tymczasem wyłonił się zgoła inny obraz: oceniający wzięli pod uwagę NIE tylko rezultaty działań uczestników. Bardzo duże znaczenie miały ich początkowe deklaracje. 

Okazało się, że – z niewielkimi odstępstwami – główna i niezaprzeczalna tendencja jest taka, by wyżej oceniać tych, którzy na wstępie wzbudzili wielkie oczekiwania!

Osoby z optymistycznym podejściem do własnych możliwości zostały ocenione wyraźnie lepiej od skromnych współuczestników – niezależnie od wyniku.

 

Dostrzegasz to już?

Nie opłaca się być – jak mawia wiele osób – „skromnym”.

Osobiście uważam, że większość osób „skromnych”
jest po prostu niepewna siebie.
Wyskocz z tego schematu!

Poznaj narzędzia i techniki, które sprawią, że nie tylko Ty będziesz lepiej się czuć będąc pewnym siebie,
ale też ludzie będą postrzegać Cię zupełnie inaczej!

Jak wygląda kurs?

0
Godzin nagrań video w jakości full hd
0
Zróżnicowanych modułów
0
Wartościowe lekcje
0
Minut studyjnych nagrań audio
z treningami mentalnymi
0
Treningi wyobrażeniowe
0
Trans hipnotyczny
0
Stronicowy Zeszyt Ćwiczeń
0
Roczny dostęp
0 %
Gwarancja satysfakcji
albo zwrot pieniędzy

Moduły & Lekcje

Naciśnij na wybrany moduł, aby zobaczyć lekcje w nim zawarte.

​1 Powitanie
2 Budowa kursu
3 Jak dobrze przejść ten kurs?

4 Twoja motywacja do zmian
5 Co stanie się możliwe?
6 Konsekwencje braku pewności siebie
7 Już to masz!

​8 Skąd się bierze pewność siebie?

10 Najtrudniejszy moment
11 Ciało
12 Myśli
13 Słownictwo

14 Paradoks samoakceptacji
15 Przyjaciel samego siebie
16 Jestem całością
17 Akceptuję
18 Żadnych warunków

​19 Strefa komfortu
20 Ściana chwały
21 Zbieranie dnia

22 Mocne strony
23 Cele
24 Wartości

25 Mindset
26 Zadbaj o te 3 sprawy

27 Wyzwanie
28 Reguła dłoni

29 Zidentyfikuj krytyka
30 Zwalcz krytyka
31 Zrozum krytyka

32 Wprowadzenie
32.1 Pomniejsz strach
32.2 Urośnij
33.3 Szacunek
33.4 Wsparcie przodków
33.5 Źródło pewności siebie

33 4 style komunikacji
34 6 zasad asertywności
35 FUKO
36 Metoda zdartej płyty
37 Technika jiu jitsu
38 Przyjmowanie

39 Ograniczające przekonania
40 Efekt aureoli
41 Zmiana przekonań
42 Aktorstwo

WYGLĄD PLATFORMY VOD

Poprzedni
Następny

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE I SATYSFAKCJĘ

Uczę ludzi jak być pewnym siebie od kilku lat. Wyszkoliłem w tym temacie łącznie około 500 osób na szkoleniach otwartych, firmowych czy konferencjach.

Jako ekspert od budowania pewności siebie pojawiłem się także w “Żółtej książce o pewności siebie” Barbary Lech.

Co jakiś czas dostaję wiadomości od ludzi, którzy dziękują mi za przekazanie wiedzy, dzięki której w końcu odważyli się postawić na siebie, sięgnąć po swoje marzenia, zmienić pracę, założyć firmę, podnieść ceny swoich usług, czy poznać kogoś wyjątkowego.

Wiem, że gdyby nie umiejętność pewności siebie, ich życie by się nie zmieniło.

A czy Ty, dasz sobie szansę, by zmienić swoje życie?

ZAINWESTUJ W SIEBIE, ROZWIŃ SKRZYDŁA!

Dla kogo jest to szkolenie?

 • dla przedsiębiorców, którzy prowadzą kluczowe rozmowy dla swojego biznesu,
 • dla freelancerów, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami,
 • dla rodziców, którzy chcą zbudować pewność siebie swoich dzieci,
 • dla sportowców, którzy marzą o ponadprzeciętnych wynikach (działa w każdej dyscyplinie!)
 • dla sprzedawców i przedstawicieli handlowych, by łatwiej domykali sprzedaż,
 • dla nieśmiałych osób, które chcą dobrze pokazać się w towarzystwie i poznać ciekawych ludzi,
 • dla osób, które w siebie nie wierzą
 • dla tych, którzy odkładają swoje cele i marzenia na “kiedyś”,
 • dla każdego, kto pomimo wiedzy i doświadczenia nie wybija się i nie zajmuje należytego miejsca,
 • dla tych, którzy chcą wykorzystać cały swój potencjał.

Dla kogo NIE jest to szkolenie?

 • dla manipulatorów, którzy będą chcieli tę wiedzę zastosować, by wykorzystać innych dla swoich osobistych korzyści,
 • dla tych, którzy dalej okłamują się, że pewność siebie bierze się tylko i wyłącznie z doświadczenia,
 • dla osób, które lubią być szarymi, niezauważalnymi myszkami,
 • dla ludzi, którzy nie chcą się rozwijać, spełniać swoich marzeń i celów,
 • dla osób, które czekają, aż samo się zrobi.

Cena to jedynie

797 zł 

"Tak rozbudowany kurs za tak śmieszne pieniądze!? O co chodzi Kamil?"

Tak, wiem. Co to za kwota za kilka godzin nagrań video i audio napakowanych wiedzą i narzędziami? 

Widzisz, tu chodzi o coś więcej. Dla mnie pewność siebie, to kompetencja życiowa, niezbędna do życia pełnią swoich możliwości. 

Dlatego zależy mi na tym, aby jak najwięcej osób przeszło to szkolenie i zbudowało zdrową pewność siebie.

Osobiście wkur***m się, gdy widzę pięknych ludzi, mądrych, inteligentnych, wybitnych ekspertów, utalentowanych, którzy tego wszystkiego nie wykorzystują, bo nikt ich wcześniej tego nie nauczył. Nikt im nie powiedział, jak być pewnym siebie. 

Ja po prostu marzę o świecie, w którym każdy żyje na 100%, jest szczęśliwy i spełnia się w tym, co robi. To moja życiowa misja.

SPRAWDŹ PAKIETY:

PAKIET ZŁOTY

KURS VOD
797 zł
 • Zdrowa Pewność Siebie
  dostęp do platformy online z lekcjami
  video, audio i pdf
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
PREMIERA

Wyjątkowa gwarancja!

Wiem, co teraz myślisz, dlatego mam dla Ciebie nietypową gwarancję.

 

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji pojawiają się jeszcze różne pytania. Zapisać się, czy nie? Czy to się zwróci? Jak szybko zobaczę efekty? (Podpowiadam: zobaczysz je od razu w trakcie kursu).

 

Dlatego przygotowałem dla Ciebie żelazną gwarancję satysfakcji. Zapisz się na to szkolenie, a jeśli do 30 dni uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza. Nie musisz podawać żadnego konkretnego powodu! Nie obrażę się, nie strzelę focha, nie wpiszę Cię na „czarną listę”, ani nic takiego.

Rozumiem, że nie wszystko wszystkim musi odpowiadać.