IDŹ PO
SPOKÓJ

Przejdź 30-dniowy trening i skutecznie uporaj się ze stresem.

Poznaj praktyczne strategie na pozbycie się stresu i odzyskanie głębokiego wewnętrznego spokoju.

Jeżeli zmagasz się z nieustannym stresem i napięciem emocjonalnym...

Jeżeli trudności w zarządzaniu emocjami wpływają na Twoje życie zawodowe i prywatne...

Lub jeżeli być może doświadczasz frustracji, lęku czy bezradności w obliczu codziennych wyzwań...

... to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Istnieje rozwiązanie, dzięki któremu nauczysz się skutecznie radzić sobie ze stresem, osiągniesz większą równowagę emocjonalną i poprawisz jakość swojego życia.

A to oznacza, że nie musisz dłużej cierpieć z powodu negatywnych konsekwencji problemów emocjonalnych, takich jak pogorszenie relacji z bliskimi, spadek efektywności w pracy czy utrata poczucia własnej wartości.

Tym bardziej, że...

Dłuższe ignorowanie problemu ze stresem i emocjami tylko pogarsza Twoją sytuację.

Większość osób, gdy zmaga się ze stresem, próbuje na własną rękę stosować różne techniki radzenia sobie z nim.

Na ogół nie przynosi to jednak oczekiwanych efektów.

A co dzieje się, gdy Twoje działania nie przynoszą efektu?

Odpowiedź brzmi: JEST TYLKO GORZEJ, BO POJAWIA SIĘ BEZRADNOŚĆ.

Dlatego nie możesz dłużej czekać i lekceważyć tego problemu.

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś pozbył_A się ciągłego stresu i nauczył_A skutecznie zarządzać swoimi emocjami?

Wyobraź sobie jednak jak zmieniłoby się Twoje życie, gdyby poczucie spokoju, radości i satysfakcji było naprawdę możliwe?

Za pewne będziesz w stanie...

W końcu przestaniesz...

Być może brzmi to dla Ciebie teraz zbyt dobrze, aby było prawdziwe...

... ale na przestrzeni ostatnich 10 lat miałem okazję pomóc ponad 1000 klientom odnaleźć spokój, radzić sobie ze stresem i zarządzać swoimi emocjami...

... a dzisiaj mogę w tym pomóc właśnie Tobie!

Idź Po Spokój: 30-dniowy przewodnik do życia bez stresu – czyli jak mogę pomóc Ci osiągnąć wewnętrzny spokój i nauczyć się radzić ze stresem

"Idź Po Spokój: 30-dniowy przewodnik do życia bez stresu" to starannie zaprojektowany trening w postaci eBooka połączonych z nagranymi medytacjami skierowany do osób, które pragną uwolnić się od stresu i nauczyć się skutecznie zarządzać swoimi emocjami, dzięki czemu:

Dołączając do tego treningu otrzymujesz ode mnie:

Oto jak wygląda proces przechodzenia przez trening "Idź Po Spokój: 30-dniowy przewodnik do życia bez stresu":

01

Krok 1:
UWAŻNOŚĆ MYŚLI I EMOCJI

Pierwszy krok na Twojej drodze do odzyskania spokoju to rozwijanie uważności. Zaczniemy od zrozumienia, co to jest uważność i jak ją praktykować w codziennym życiu. 

W miarę jak zaczynasz obserwować swoje myśli i emocje bez oceniania, zauważysz wzrost świadomości samego siebie

Ta zdolność do bycia “tutaj i teraz” stanie się podstawą do rozwiązywania problemów ze stresem i napięciem.

02

Krok 2: 
ODDECH I MEDYTACJA

Kiedy uda Ci się zwiększyć swoją uważność, zaczniemy skupiać się na konkretnych technikach i strategiach zarządzania stresem.

Przepracujemy metody oddychania, medytacji, techniki relaksacyjne i wiele innych, które pomogą Ci zniwelować wpływ stresu na Twoje życie. 

Nauczysz się, jak przekształcić stres w energię, która zamiast paraliżować, będzie Cię napędzać do działania.

03

Krok 3: 
GŁĘBOKI SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE

Po opanowaniu sztuki zarządzania stresem, przyszedł czas na ostatni krok – odzyskanie wewnętrznego spokoju.

Będziemy pracować nad budowaniem pozytywnych nawyków, które pomogą Ci utrzymać stan spokoju i równowagi w dłuższym czasie.

Odkryjesz, jak cieszyć się chwilą, zamiast ciągle martwić się o przyszłość lub analizować przeszłość. Ta transformacja pomoże Ci cieszyć się pełnią życia, z większą radością, satysfakcją i spokojem.

To właśnie dzięki tak kompleksowemu podejściu jestem w stanie pomóc większości moim klientom osiągnąć wewnętrzny spokój i nauczyć się radzić ze stresem w zaledwie 30 dni.

"Idź Po Spokój: 30-dniowy przewodnik do życia bez stresu" będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

Jeśli codzienne zmagania z presją i napięciem stają się dla Ciebie coraz bardziej uciążliwe, a stres zaczyna wpływać na Twoje życie prywatne i zawodowe, ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli Twoim celem jest osiągnięcie większego spokoju, zrozumienia swojego umysłu, a także nauka efektywnych technik radzenia sobie ze stresem, ten kurs idealnie spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli próbowałeś różnych metod zarządzania stresem, od jogi, przez różnego rodzaju kursy, aż po konsultacje z psychologiem, ale nie przyniosło to oczekiwanych efektów - nasz kurs będzie dla Ciebie idealny. W przeciwieństwie do innych metod, skupiamy się na praktycznych ćwiczeniach medytacyjnych i mindfulness, które możesz zastosować w swoim codziennym życiu.

Aby skorzystać z pełni korzyści płynących z naszego kursu, musisz być gotów poświęcić na niego przynajmniej 30 minut dziennie. Dostarczamy Ci wszystkie niezbędne strategie, techniki i instrukcje, ale to Ty musisz wykonać niezbędną pracę!

Mój trening jest skierowany do osób dojrzałych, które chcą nauczyć się skutecznych technik radzenia sobie ze stresem i osiągnąć wewnętrzny spokój. Niezależnie od Twojego wieku, płci czy zawodu, jeżeli chcesz popracować nad swoim wewnętrznym spokojem, ten kurs jest dla Ciebie.

NAZYWAM SIĘ KAMIL LIZUREJ

Trener Głębokiej Transformacji

Współpracuję z osobami wyjątkowo narażonymi na intensywne emocje.

Pomagam zawodowym sportowcom, przedsiębiorcom, kadrom zarządzającym, rodzicom, związkom przechodzącym kryzys, odzyskać kontrolę nad emocjami, by osiągali założone cele.

Szkolę w obszarze inteligencji emocjonalnej i radzenia sobie ze stresem.

Przez moje szkolenia przeszło już kilkaset osób, które odmieniły swoje życie, bo zostały mistrzami swoich emocji. Robię to także w największych korporacjach w Polsce.

Nagrywam transe hipnotyczne i medytacje.

Pomagam klientom odzyskać i pielęgnować wewnętrzny spokój także z pomocą nagrań mp3, które jak sami mówią: “Nie raz uratowały im życie”.

Pracuję z ciałem i umysłem.

Do tematu emocji podchodzę holistycznie i pomagam je uwalniać z ciała, z pomocą m.in. ruchu spontanicznego, technik uwalniania, TRE czy metod oddechowych oraz lepiej nimi zarządzać we własnej głowie.

Byłem wykładowcą Akademii Trenerów Mentalnych, stworzyłem Klub Rozwoju The Life Skillz, ukończyłem studia coachingowe na Uniwersytecie Śląskim oraz prestiżową World Class Speaker Academy Łukasza Milewskiego.

Jeśli szukasz profesjonalisty, który pomoże Ci nauczyć się skutecznego radzenia sobie ze stresem i zarządzania emocjami - to bez fałszywej skromności - polecam się. “Idź Po Spokój: 30-dniowy przewodnik do życia bez stresu” jest doskonałym pierwszym krokiem na drodze do pełnej kontroli nad swoimi emocjami i osiągania swoich celów bez niepotrzebnego stresu.

PRZECZYTAJ, CO MÓWIĄ O MNIE ZADOWOLENI KLIENCI

Wszystkie te osoby współpracowały ze mną i/lub korzystały z moich produktów

Lila Golik

Trener

Każdemu kto poszukuje balansu w swoim życiu szczerze mogę polecić Kamila. Jak mało kto potrafi przeniknąć swojego klienta. Ma niesamowitą umiejętność wzbudzenia w człowieku wytrwałości, odwagi, koncentracji i napędu który tak bardzo jest nam potrzebny w życiu. Kamil ma w sobie olbrzymią empatię, oddanie i zrozumienie co bez wątpliwości pozwoli wznieść twoją świadomość a tym samym osiągnąć stan spokoju, radości a co za tym idzie sukcesu w życiu zawodowym, w sporcie czy w związkach. Miałam okazję dobrze poznać Kamila i zobaczyć, jakim jest zapalczywym poszukiwaczem prawdy i wiedzy na temat istoty człowieka przez co skutecznie podnosi swoją wartość jako trener mentalny. Gorąco polecam!

Monika Kręt

Kamil to właściwa osoba na właściwym miejscu. W swoją pracę wkłada dużo serca. Prawdziwie chce pomóc drugiemu człowiekowi. Kamil potrafi słuchać i rozumie drugiego człowieka okazując mu należny szacunek. Ma w sobie dużo ciepła, ale kiedy trzeba potrafi zawalczyć i docisnąć drugiego człowieka dając mu do zrozumienia jak ważne jest nasze uważne życie. Z czystym sumieniem mogę polecić Kamila jako coacha i trenera mentalnego. Bardzo dużo dobrego wniósł do mojego życia.

Agnieszka Janicka-Maj

Trenerka Mentalna

Z serca polecam Kamila! To opanowany, kompetentny, stanowczy i rzeczowy trener, znakomity obserwator! Sesje z nim radykalnie zmieniły moje spojrzenie na sprawy, które wydawały się bardzo trudne do rozwiązania. Kamil dodał mi odwagi, wskazał kierunki i krok po kroku pokazał jak wprowadzić najważniejszą ze zmian- zmianę Siebie. Pod wpływem wskazówek Kamila podjęłam działania, które zaledwie po kilku tygodniach dają bardzo istotne, zauważalne rezultaty. Kamil jest szczery, życzliwy i patrzy sercem. Już po kilku minutach sesji potrafi wychwycić obszary, które natychmiast kwalifikują się do zmiany.

Jakub Żórawski

Kamil naprawdę angażuje się w pracę z ludźmi. Ba, wkłada w to dużo serca i pilnuje zasad dla dobra efektów końcowych. Zrozumiecie co mam na myśli, kiedy poznacie Kamila osobiście. Bardzo dobrze prowadzi, oprócz intensywnych i głębokich zajęć grupowych, sesje indywidualne.

Karol Ciborowski

Trener Mentalny Juniorów

Jako szkoleniowiec w 100% praktyk, autentyczny oraz w niezwykle wyjątkowy sposób potrafiący przekazywać wiedzę. Jako trener mentalny, działający z serducha, trafia w samo sedno problemu. Po prostu mistrz treningu mentalnego – gorąco polecam !!!

Monika Gościmińska

Księgowa

Wielki człowiek z jeszcze wielkim sercem. Przy tym niezwykle wrażliwy i otwarty na drugiego człowieka. Trener Mentalny, szkoleniowiec, wykładowca. Na swojej drodze każdego napotkanego człowieka spotykamy po coś. Mnie poznanie Kamila dało wielkie poczucie dystansu do siebie, do innych. Robisz dobrą robotę ! Polecam Twoją osobę z wielkim przekonaniem, z serca. Każdemu komu rozwój osobisty bliski, każdemu kto myśli coś zmienić w swoim życiu.

Marta Ossowska

Przedsiębiorczyni

Kamil Lizurej to szkoleniowiec szczególnego rodzaju. To unikalne połączenie ogromnej wiedzy i autentyczności. Ta autentyczność i urok osobisty sprawia, że czujesz mega moc. Motywacja, inspiracja i już wiesz ze możesz wszystko. Dla mnie Kamil to odkrycie tego roku.

Małgorzata Rzepecka

Lekarz Anestezjolog

Kamil tworzy na swoich szkoleniach atmosferę niezwykle sprzyjającą podnoszeniu kompetencji uczestników. Jest osobą z charyzmą, budzącą szacunek i zaufanie do stosowanych metod. W sposób mistrzowski buduje pewność siebie u swoich klientów. Podczas sesji indywidualnych wyróżnia go dbałość o otoczenie i zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa i sprzyjające przeprowadzaniu głębokich procesów mentalnych. Z całego serca polecam!

Michał Koj

Piłkarz Górnika Zabrze

Kamil do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie – zawsze przygotowany i gotowy, by wysłuchać, dać wsparcie i pomóc. Zawsze zaskakiwał mnie swoją olbrzymią wiedzą na temat psychiki człowieka w różnych sytuacjach. Polecam!

Mariusz Piękniewski

Przedsiębiorca

Kamil – człowiek z wielką pozytywną energią, zarażający wszystkich dookoła radością u pozytywnym nastawieniem. Jako trener mentalny, mówca i szkoleniowiec jest perfekcyjny w działaniu i trafia do serca każdego człowieka. Sam otwiera swoje serca dla każdego i daje ciepło połączone z wiedzą na najwyższym poziomie. Jest to trener mentalny, personalny należący do elity najlepszych w naszym kraju. Serdecznie polecam wszystkim.

Poprzednie
Następne

TYLKO TERAZ OTRZYMASZ AŻ 4 bonusy
aby jeszcze szybciej i łatwiej
poradzić sobie ze stresem

Bonus 1: Moja playlista do medytacji

Zazwyczaj tworzenie idealnej atmosfery do medytacji wymaga poświęcenia sporo czasu na znalezienie odpowiedniej muzyki… ale z moją playlistą do medytacji będziesz w stanie stworzyć idealne warunki do praktykowania medytacji w mgnieniu oka

Wystarczy jedynie włączyć gotową listę, skupić się na oddechu i zanurzyć się w głębokim spokoju. 

Jak widzisz, jest to niezwykle praktyczny bonus, który zaoszczędzi Ci masę czasu, energii i niepotrzebnych frustracji!

Wartość: 50 zł
Bonus 2:
Checklista spokoju - o co dbać, by mieć spokój na co dzień

Chcesz osiągać swoje cele nie tracąc równocześnie wewnętrznego spokoju? To świetnie się składa! W ramach tego bonusu dostaniesz ode mnie prostą, ale skuteczną “Checklistę spokoju”. 

Dzięki niej, krok po kroku, zaczniesz wprowadzać do swojego życia nawyki, które pomogą Ci utrzymać spokój i równowagę bez względu na to, co dzieje się wokół Ciebie!

Wartość: 77 zł
Bonus 3:
Checklista idealnie harmonijny poranek

Czy marzyłeś kiedyś o idealnym poranku, który naładuje Cię energią na cały dzień? Ten bonus jest właśnie dla Ciebie! 

“Checklista idealnie harmonijnego poranka” to zestawienie najważniejszych elementów, które powinny znaleźć się w Twojej porannej rutynie. Dzięki tej liście w łatwy i przyjemny sposób zaczniesz dzień z optymizmem i pełnią energii, gotowy do podjęcia nowych wyzwań.

Wartość: 50 zł
Bonus 4:
Antylista - czyli czego pozbyć się z życia, aby nie zabierało więcej Twojego spokoju

Czy czujesz, że niektóre rzeczy lub nawyki w Twoim życiu niepotrzebnie Cię drenują i zabierają Ci spokój? Ten bonus jest stworzony właśnie dla Ciebie! “Antylista” to kompilacja najczęstszych “pokojozabieraczy” – rzeczy, które niepotrzebnie generują stres i negatywne emocje. 

Dzięki tej liście, szybko zidentyfikujesz te elementy w swoim życiu i zaczniesz świadomie je eliminować. Pomoże Ci to nie tylko oszczędzić mnóstwo energii, ale także przyczyni się do zwiększenia Twojego poczucia spokoju i satysfakcji z życia.

Wartość: 77 zł
Łączna wartość bonusów to aż 254 zł
ROZPOCZNIJ TRENING
I ODZYSKAJ SPOKÓJ JUŻ DZIŚ!
SPOKOJNA JESIEŃ
Łączna wartość pakietu: 673 zł
Teraz w premierowej cenie: 44 zł
Kliknij w przycisk powyżej
i przejdź do bezpiecznych płatności online
Najczęściej zadawane pytania

Idź Po Spokój to:

  1. eBook w formacie pdf (gotowy do wydrukowania jeśli chcesz)
  2. 5 Nagrań z prowadzonymi medytacjami w formacie mp3 
  3. Bonusy 


eBook ma formę przewodnika i jest podzielony na 30 dni. Każdego dnia czeka na Ciebie wprowadzenie teoretyczne oraz ćwiczenie praktyczne. 

Do tego wszystkiego dołączone są bonusy – również w formie plików pdf – gotowe do wydrukowania.

Jak najbardziej!

Natychmiast po opłaceniu zamówienia otrzymasz linki do pobrania materiałów na swoje urządzenie. 

Żadne urządzenie nie potrzebuje dodatkowego oprogramowania do otwarcia tych formatów plików.

Dostęp do kursu przyznawany jest na nieograniczony czas! Natychmiast po opłaceniu swojego zamówienia otrzymasz wszystkie materiały na podany przez Ciebie adres e-mail.

To zależy! Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiał “Idź Po Spokój”. Na przestrzeni ostatnich lat miałem okazję pomóc setkom klientów – część z ich historii możesz przeczytać na tej stronie. W większości przypadków zmiana pojawia się już w trakcie 30 dni. Moi najbardziej zmotywowani klienci od razu wdrażają moje instrukcje w życie i osiągają spokój umysłu nawet w ciągu pierwszych dwóch tygodni.

Oczywiście, że tak! Jeżeli jesteś osobą, która boryka się z dużym stresem i zastanawiasz się, czy “Idź Po Spokój” przyniesie efekty w Twoim przypadku… to mam dla Ciebie świetne wieści! Ten kurs został zaprojektowany tak, aby pomóc osobom takim jak Ty nauczyć się technik i strategii radzenia sobie ze stresem i osiągnięcia wewnętrznego spokoju.

Większość naszych kursantów przerabia kurs w ciągu 30 dni poświęcając na niego średnio 30 minut dziennie.

Nie ma sprawy – materiały treningowe będą dostępne na Twoim mailu, więc możesz wrócić do nich kiedy tylko chcesz.

Jestem znany z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebował mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na  biuro@kamillizurej.pl a postaram się rozwiązać problem najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w 24-48 godzin.
Dotyczy to również problemów technicznych.
Tak. IDŹ PO SPOKÓJ to ulepszona, wzbogacona i poprawiona wersja pakietu ODDYCHAJ. Całkowitej przebudowie uległ eBook. Nagrania medytacyjne zostały niezmienione.
ZAUFALI MI JUŻ:

Every Change sp. z o.o.
ul. Przyjaźni 22a, 41-103 Siemianowice Śląskie
NIP: 643-177-58-49