szkolenia i warsztaty
dla firm i zespołów

Szkolenia dla biznesu

Twój zespół nie radzi sobie ze stresem i trudnymi emocjami lub pracą pod presją? Pracownikom przydałoby się więcej pewności siebie w kontaktach z klientami? Chcesz zmotywować swój Team i dać im narzędzia, aby tę motywację podtrzymać?

Sprawdź moje flagowe szkolenia dla firm i zespołów

SKUTECZNA KOMUNIKACJA

ŚWIETNA KOMUNIKACJA I MOTYWOWANIE (2 dni)

Intensywny 2-dniowy warsztat komunikacji motywującej, angażującej i perswazyjnej, który pomoże uczestnikom rozwijać umiejętność skutecznej komunikacji.

ASERTYWNA KOMUNIKACJA (1 dzień)

Jednodniowy warsztat , który pozwoli uczestnikom rozwijać umiejętności asertywnej komunikacji, co jest kluczowe w zarządzaniu zespołem i budowaniu pozytywnych relacji zawodowych oraz proklienckich.
WELLBEING

MISTRZ ZARZĄDZANIA STRESEM
I RADZENIA SOBIE Z PRESJĄ (2 dni)

Intensywny 2-dniowy program, który pomoże uczestnikom zrozumieć naturę stresu oraz nauczy skutecznych strategii radzenia sobie z nim. Jest to jednocześnie trening inteligencji emocjonalnej i odporności psychicznej.

ZDROWA PEWNOŚĆ SIEBIE I EMPOWERMENT (2 dni)

2-dniowy program skoncentrowany na głębokiej pracy mentalnej, który pozwoli uczestnikom rozwijać pewność siebie i radzenia sobie z krytyką, opiniami, odmowami i presją.
SKUTECZNOŚĆ OSOBISTA

MISTRZ ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE
I ORGANIZACJI PRACY (2 dni)

Wszystko czego potrzebujesz, by 2x zwiększyć wydajność swojego zespołu a także odzyskać nawet do 3 godzin dziennie. Program pomoże uczestnikom doskonalić umiejętności zarządzania czasem, uwagą i energią, co ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w pracy.
power speech

Power speech, czyli mowa motywacyjna, to znane na zachodzie od lat i zyskujące coraz większą popularność w Polsce, narzędzie do motywowania pracowników.

W ciągu zaledwie 45 – 90 minut jestem w stanie zmotywować Twój zespół, zainspirować do zmiany myślenia i, co dla mnie bardzo ważne, dostarczyć konkretnych, skutecznych narzędzi, gotowych do zastosowania od razu.

Jeśli boisz się, że „godzinna pogadanka” niewiele zmieni w Twojej firmie, to… masz rację! Dlatego power speeche, które robię są w pełni interaktywne i daleko im do wykładów, na których pracownicy jedynie dobrze się bawią, a po tygodniu nie pamiętają nawet tematu spotkania.

Zależy Ci na skutecznej mowie motywacyjnej z konkretnymi metodami? Sprawdź poniżej moje propozycje:

OD PROKRASTYNACJI DO PRODUKTYWNOŚCI

Czy kiedykolwiek czuliście, że prokrastynacja jest jak przeklęcie, które spada na Waszą produktywność? W przemówieniu "Od Prokrastynacji Do Produktywności" odkryjemy, jak to przeklęcie można zamienić w magiczną moc. Będziemy się zajmować nie tylko rozkładem prokrastynacji na czynniki pierwsze, ale przede wszystkim rozwinę tajemnice, które kierują naszymi decyzjami i wpływają na naszą zdolność do wykonywania zadań na czas. Przedstawimy konkretne kroki, które pomogą Wam pokonać prokrastynację raz na zawsze, prowadząc Was ku większej produktywności i sukcesowi.
Merytoryka + inspiracja + humor – to mój przepis na efektywny power speech.
sesje indywidualne

Korzyści z coachingu dla firm i organizacji, według badań firmy A Better Perspective™, zrealizowanych w 2009 roku na reprezentatywnej grupie składającej się z 339 osób, które skorzystały, z coachingu lub/i były jego zleceniodawcami to:

Główne korzyści z coachingu dla organizacji, firmy lub przedsiębiorstwa to: