firestarter

Jak pokonać strach i wewnętrzne ograniczenia by zacząć spełniać
siebie i swoje marzenia

cena biletów rośnie za:

Dni
Godzin
Minuty
Sekundy

żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce...”

jak często słyszysz je w swojej głowie? CZAS SIĘ Z NIMI POŻEGNAĆ!

CZY MOŻE...

Jeśli minimum raz odpowiedziałeś “TAK” – czytaj dalej!

Chociaż teraz może wydawać Ci się to niemożliwe... to w ciągu tych 3 dni, z moją pomocą, jesteś w stanie:

firestarter

Szkolenie skonstruowane jest w oparciu o MODEL
TRWAŁEJ ZMIANY:

DLA KOGO JEST SZKOLENIE FIRESTARTER?

Motywowanie siebie i innych to umiejętność, której Ty również MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ!

UCZESTNICY POPRZEDNIEJ EDYCJI O SZKOLENIU:

Lila Golik

Trener

Każdemu kto poszukuje balansu w swoim życiu szczerze mogę polecić Kamila. Jak mało kto potrafi przeniknąć swojego klienta. Ma niesamowitą umiejętność wzbudzenia w człowieku wytrwałości, odwagi, koncentracji i napędu który tak bardzo jest nam potrzebny w życiu. Kamil ma w sobie olbrzymią empatię, oddanie i zrozumienie co bez wątpliwości pozwoli wznieść twoją świadomość a tym samym osiągnąć stan spokoju, radości a co za tym idzie sukcesu w życiu zawodowym, w sporcie czy w związkach. Miałam okazję dobrze poznać Kamila i zobaczyć, jakim jest zapalczywym poszukiwaczem prawdy i wiedzy na temat istoty człowieka przez co skutecznie podnosi swoją wartość jako trener mentalny. Gorąco polecam!

Monika Kręt

Kamil to właściwa osoba na właściwym miejscu. W swoją pracę wkłada dużo serca. Prawdziwie chce pomóc drugiemu człowiekowi. Kamil potrafi słuchać i rozumie drugiego człowieka okazując mu należny szacunek. Ma w sobie dużo ciepła, ale kiedy trzeba potrafi zawalczyć i docisnąć drugiego człowieka dając mu do zrozumienia jak ważne jest nasze uważne życie. Z czystym sumieniem mogę polecić Kamila jako coacha i trenera mentalnego. Bardzo dużo dobrego wniósł do mojego życia.

Agnieszka Janicka-Maj

Trenerka Mentalna

Z serca polecam Kamila! To opanowany, kompetentny, stanowczy i rzeczowy trener, znakomity obserwator! Sesje z nim radykalnie zmieniły moje spojrzenie na sprawy, które wydawały się bardzo trudne do rozwiązania. Kamil dodał mi odwagi, wskazał kierunki i krok po kroku pokazał jak wprowadzić najważniejszą ze zmian- zmianę Siebie. Pod wpływem wskazówek Kamila podjęłam działania, które zaledwie po kilku tygodniach dają bardzo istotne, zauważalne rezultaty. Kamil jest szczery, życzliwy i patrzy sercem. Już po kilku minutach sesji potrafi wychwycić obszary, które natychmiast kwalifikują się do zmiany.

Jakub Żórawski

Kamil naprawdę angażuje się w pracę z ludźmi. Ba, wkłada w to dużo serca i pilnuje zasad dla dobra efektów końcowych. Zrozumiecie co mam na myśli, kiedy poznacie Kamila osobiście. Bardzo dobrze prowadzi, oprócz intensywnych i głębokich zajęć grupowych, sesje indywidualne.

Karol Ciborowski

Trener Mentalny Juniorów

Jako szkoleniowiec w 100% praktyk, autentyczny oraz w niezwykle wyjątkowy sposób potrafiący przekazywać wiedzę. Jako trener mentalny, działający z serducha, trafia w samo sedno problemu. Po prostu mistrz treningu mentalnego – gorąco polecam !!!

Poprzednie
Następne

BILETY NA SZKOLENIE

BILET POJEDYNCZY
BILET PODWÓJNY
BILET GRUPOWY
KIM JESTEM?

Jeśli to czytasz, to pewnie zastanawiasz się: “kim właściwie jest ten facet i jakim prawem on chce mnie czegokolwiek uczyć”?

Musisz wiedzieć, że nie jestem żadnym guru motywacji, a jedynie pasjonatem ludzkiej psychiki i ciała.

Jestem normalnym facetem, który w pewnym momencie zrozumiał, że pomimo całkiem zwyczajnego życia ma w sobie ukryty potencjał, dzięki któremu to zwyczajne życie może wyglądać zupełnie inaczej. I… Wziąłem za to życie ekstremalną odpowiedzialność. Przestałem na nie reagować, a zacząłem je kreować.

Przez 7 lat pracowałem z ludźmi jako trener personalny, dietetyk i doradca suplementacyjny. Zawsze jednak pasjonował mnie ludzki umysł, dlatego zacząłem szkolić się i rozwijać w tym kierunku.

Ukończyłem studia coachingowe oraz niezliczone kursy z zakresu treningu mentalnego, hipnozy, neurolingwistycznego programowania, a także mocno zgłębiłem temat neuronauki i biohackingu.

Przez ponad 8 lat pomogłem kilkuset osobom odbudować swoje zdrowie, odzyskać energię, zbudować wysokie poczucie własnej wartości, rozprawić się z demonami przeszłości i wejść na wyżyny swoich możliwości – zarówno fizycznie jak i mentalnie.

Pracuję głównie z przedsiębiorcami, menedżerami i sportowcami, ale także każdym ambitnym człowiekiem, który chce od życia więcej.

+ 0
Przeprowadzonych
sesji indywidualnych
+ 0
zadowolonych klientów
z całego świata
0
Lat Doświadczenia
w Sporcie i Biznesie

żelazna gwarancja satysfakcji

Wiem, co teraz myślisz, dlatego mam dla Ciebie nietypową gwarancję.

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji pojawiają się jeszcze różne pytania. Zapisać się, czy nie? Czy to się zwróci? Jak szybko zobaczę efekty?

(Podpowiadam: zobaczysz je od razu w trakcie kursu).

Dlatego przygotowałem dla Ciebie żelazną gwarancję satysfakcji. Zapisz się na to szkolenie, a jeśli do 30 dni uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, to zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza. Nie musisz podawać żadnego konkretnego powodu! Nie obrażę się, nie strzelę focha, nie wpiszę Cię na „czarną listę”, ani nic takiego.

Rozumiem, że nie wszystko wszystkim musi odpowiadać.